"MasterChef Junior 4" - już wiemy, kto wygrał w wielkim finale!

"MasterChef Junior" jurorzy: Michel Moran w garniturze, Anna Starmach w kwiecistej sukience i Mateusz Gessler w czarnej kurtce podczas nagrywania finału 4. edycji programu TVN
Fotografia: Jacek Labedzki/Reporter Poland/East News

4. edycja programu "MasterChef Junior" za nami! Wiemy już, kto został 4. polskim MasterChefem Juniorem! Kim jest zwycięzca? Zobaczcie sami!

Program "MasterChef" budzi ogromne emocje, zwłaszcza jego wydanie, w którym gotują najmłodsi. Właśnie zakończyła się 4. edycja programu "MasterChef Junior", który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji TVN. 5 maja wieczorem odbył się wielki finał tej odsłony kulinarnego show. O prestiżowy tytuł i statuetkę walczyła trójka uzdolnionych młodych kucharzy. Już wiemy, kto wygrał i tym samym został 4. MasterChefem Juniorem w Polsce. Kim jest zwycięzca

Zobacz także: Skandal i spór o zwierzęta po emisji odcinka "MasterChef Junior". "Każdy wie, że kotlety na drzewie nie rosną"

"MasterChef Junior 4": kto wygrał? 

W finale 4. edycji programu "MasterChef Junior" znaleźli się: 11-letnia Paulina Foremny z Wrocławia, 12-letni Jakub Nowak z Gdyni oraz 13-letni Aleksander Multan z Rudy. Każdy z nich dawał z siebie wszystko w dotychczasowych odcinkach kulinarnego show. Nic więc dziwnego, że to właśnie oni otrzymali od jurorów szansę na zostanie 4. polskim MasterChefem Juniorem.

Zmagania uczestników, jak w każdej dotychczasowej edycji, oceniali: Michel Moran, Anna Starmach oraz Mateusz Gessler. To właśnie oni też ostatecznie zdecydowali, kto był najlepszy w 4. edycji programu.

Do tej pory tytuł MasterChefa Juniora w Polsce otrzymali: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk oraz Bartosz Kwiecień. Teraz do tego prestiżowego grona dołączyła Paulina Foremny. To właśnie ona została 4. polskim MasterChefem Juniorem. 

Zobacz także: Uśmiechnięta Ania Starmach na zdjęciu z córeczką. Mówi, że wcale nie jest łatwo

"MasterChef Junior 4": kim jest zwycięzca?

Paulina Foremny to 11-latka, która pochodzi z Wrocławia. Swoje pierwsze kroki w kuchni stawiała u boku... babci. To właśnie od niej przejęła pasję do gotowania. Swoją pierwszą potrawę upichciła w wieku 3 lat. Obecnie jej popisowymi daniami są: domowa pizza oraz brownie. Paulina jednak doskonale radzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem, o czym mogliśmy przekonać się w 4. edycji programu "MasterChef Junior".

Zobacz także: Magda Gessler i Michel Moran byli przyjaciółmi. Ich relacje się popsuły? Wideo restauratorki nie pozostawia wątpliwości

TVN już wiele lat króluje wśród polskich kanałów telewizyjnych. Pamiętacie, jak przez lata zmieniły się gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów