Margot Robbie pokazała scenariusz do swojego najnowszego filmu. Ma najdłuższy tytuł w historii?

Sylwia Kropiewnicka 21.11.2018
Margot Robbie na ściance
Fotografia: Axelle/Bauer-Griffin/East News

Margot Robbie na swoim koncie na portalu społecznościowym zaprezentowała tytuł najnowszego filmu, w którym zagra. Gwiazda wstawiła zdjęcie scenariusza z podrasowanym przez siebie tytułem.

Nowy film, w którym zagra Margot Robbie będzie miał tytuł „Birds od Prey”. Aktorka uznała jednak, że tytuł warto podprasować i w swojej wersji scenariusza zmieniła go na „Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of The Harley Quinn). W polskim tłumaczeniu oznacza to: "Drapieżne ptaki i Fantastyczna Emancypacja Harley Quinn". Aktorka nawiązuje tu do jednej z najbardziej znanych postaci, w które się wcieliła.

Filmowa Harley Quinn była główną bohaterką filmu „Legion Samobójców”. Margot Robbie zagrała tam u boku m.in.: Jareda Leto.

"Birds of Prey"

"Birds of Prey" będzie koncentrować się wokół tytułowego zespołu kobiecych bohaterek i złoczyńców znanych z komiksów DC. Reżyserką filmu bedzie Cathy Yan, a za scenariusz odpowiada Christina Hodson. Oprócz Margot Robbie, na ekranie zobaczymy także Jurne Smollet-Bell, Mary Elisabeth Winstead, Cassandra Cain oraz Renee Montoya.

Margot Robbie podzieliła się z fanami scenariuszem do najnowszej produkcji ze swoim udziałem, publikując zdjęcie na Instagramie.

Zdjęcia do produkcji ruszą na początku przyszłego roku, a film w kinach zadebiutuje 7 lutego 2020 roku.

To jedyne co do tej pory wiadomo o filmie, więcej szczegółów na razie nie podano.

Zobacz także: "Bohemian Rhapsody" Queen z historycznym rekordem!

Margot Robbie

Aktorka stała się rozpoznawalna dzięki jednej z głównych ról w filmowym hicie "Wilk z Wall Street", gdzie wcieliła się w żonę głównego bohatera granego przez Leonardo DiCaprio. Zapewniło jej to angaże w innych kasowych produkcjach m.in.: w "Legionie Samobójców".

Film nie był takim hitem jak planowano, jednak postać grana przez Margot - Harley Quinn stała się bardzo rozpoznawalna.

Nowy film z udziałem tej popularnej aktorki zapowiada się bardzo ciekawie!

Zobacz także: Jared Leto i 30 Seconds To Mars znowu w Polsce! Gdzie wystąpią?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gra w serialach to dla aktorów bardzo dobre źródło dochodu, szczególnie kiedy serial staje się hitem.  Kto zarabia najwięcej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów