Manuela, Gulczas i Sevković ostro komentują odejście jednego z uczestników show!

Julita Buczek 26.03.2019
    Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
Fotografia: Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Program trwa już ponad tydzień, jednak cały czas wzbudza ogromne emocje. Niedawno nową edycję "Big Brothera" skomentowali byli uczestnicy reality show!

W studiu "Dzień Dobry TVN" pojawili się uczestnicy pierwszej edycji show. Zostali poproszeni przez dziennikarzy o skomentowanie sytuacji, która obecnie panuje w domu Wielkiego Brata. Parę dni temu show dobrowolnie opuścił jeden z uczestników. Po kilku dniach trwania programu postanowił zrezygnować, swoją decyzję uargumentował tym, że "się dusi" oraz "ma za mało przestrzeni".

Zobacz także: Była uczestniczka "Big Brothera" ujawniła, ile zarabiają uczestnicy programu

Byli uczestnicy show krytykują odejście Daniela

Jak się okazało, słowa Daniela wywołały wśród byłych uczestników bardzo duże emocje. Postanowili w ostrych słowach skomentować jego decyzję.

Dla mnie to jest od początku śmieszne. Facet, który mówi, że jest fighterem i fanem owiec, a potem przez przypadek się zatrzasnął na solarium, no to... Jeśli prawdziwy facet decyduje się na udział w takim programie, to nie może, jako fighter, po trzech dniach zrezygnować. Moim zdaniem się ośmieszył przez to - wyznał "Gulczas".

O wyrażenie swojej opinii został poproszony również Klaudiusz Sevković, który przez cały czas trwania programu przyjaźnił się z Gulczyńskim.

Wydaje mi się, że powodem, dla którego odszedł z programu, było to, że się dowiedział, ile kasy jest do wygrania. Wcześniej chyba nie wiedział. Ja wytrzymałem 99 dni. Jak człowiek idzie do programu reality show, to musi liczyć się z tym, że jest zamknięty - stwierdził Sevković.

W programie "DD TVN" pojawiła się również ulubienica publiczności, Manuela Michalak, która sympatię widzów zdobyła w 1. edycji popularnego programu.

Jak wiemy, Danielek opuścił dom. I, proszę państwa, teraz może docenicie to, jak ciężko jest tam być. Naprawdę macie przed sobą wojownika, który niestety nie wytrzymał, bo jednak jest tu na zewnątrz - docięła Manuela.

Według Manueli, Daniel niezbyt dobrze radził sobie z innymi uczestnikami programu, dlatego szybko zrezygnował.

Wzięlibyście udział w programie "Big Brother"?

Zobacz także: Ruszył nowy "Big Brother"! Widzowie poczuli się oszukani po pierwszym odcinku

TVN od ponad 20 lat jest na antenie! Tak zmieniły się największe gwiazdy stacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów