Małgorzacie Rozenek jest mentorką w "Projekt Lady". Uczestniczka chyba nie ma o niej dobrego zdania. Ale jej dogryzła

Redakcja 13.06.2017
Uczestniczki programu "Projekt Lady"
Fotografia: Materiał prasowy/TVN

"Brigitte" dała się poznać jako ta, której nie brakuje opinii na każdy temat. 

12 czerwca na antenie TVN został wyemitowany pierwszy odcinek 2. edycji programu "Projekt Lady". Trzynaście niegrzecznych dziewczyn zamieszkało w pałacu w Radziejowicach, gdzie pod czujnym okiem mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, oraz prowadzącej show Małgorzaty Rozenek-Majdan, będą uczyć się, jak być damą. 

Pierwszy odcinek udowodnił, że zadanie nie będzie proste. Uczestniczki pokazały, że mają charakterek i zdecydowane poglądy na życie. Wśród nich szczególnie wyróżnia się Karolina "Brigitte" Plachimowicz, która zawodowo zajmuje się doczepianiem włosów. W programie stwierdziła, że interesują ją tylko "piniążki", a konkretnie "dolary i euro". 

Karolina Plachimowicz
Fotografia: Materiał prasowy/TVN

Karolina Plachimowicz

"Widać, że ojrusy są"

"Brigitte" nie była zadowolona z faktu, że w Radziejowicach musi przywdziać mundurek.  

Czuję się jak nudna piczka-zasadniczka. Ja nie doprowadzam do takiej ilości ciuchów. Ja się upocę i tam i tu. Lubie bardzo firmowe ciuchy i firmowe rzeczy. Mam nadzieję, że perły to nie podróba, bo ja podróby nie będę nosić - powiedziała Karolina Plachimowicz w programie "Projekt Lady". 

Uczestniczka kilka słów poświęciła także Małgorzacie Rozenek-Majdan. Stwierdziła, że prowadząca "Projekt Lady" przeszła niemałą metamorfozę. 

Pani Małgorzata Rozenek zaczynając show-biznes, nie ukrywajmy nie była urodziwa, a teraz? Zadbana, więc widać, że ojrusy są - powiedziała "Brigitte".

Wiele wskazuje na to, że musimy przygotować się na dawkę naprawdę dużych emocji. Uczestniczki zapewne jeszcze nieraz pokażą, na co je stać. 

Zobacz także: Tak wyglądają uczestniczki "Projekt Lady 2". Wśród nich prawdziwe imprezowiczki i "zadymiary" [ZDJĘCIA]

Uczestniczki programu "Projekt Lady"
Fotografia: Materiał prasowy/TVN

Uczestniczki programu "Projekt Lady"

"Projekt Lady"
Fotografia: Materiał prasowy/TVN

"Projekt Lady"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów