08.09.2017 12:48

Magda Welc 7 lat temu wygrała "Mam Talent" i zniknęła z show-biznesu. Jak wygląda teraz?

Magda Welc po zwycięstwie w programie, bardziej niż na karierze, skupiła się na edukacji. Jak wygląda teraz?

Magda Welc

Fotografia: East News

Magdę Welc widzowie "Mam Talent" zapamiętali jako nieśmiałą dziewczynkę z niesamowitym głosem, która porwała publiczność i jurorów wykonaniem piosenki Edyty Geppert "Nie żałuję". Dwunastolatka, trochę nieoczekiwanie, wygrała trzecią edycję show, którą mogliśmy oglądać w 2010 roku. Niektórzy zastanawiali się, czy to nie jest za wcześnie, by Magda zaczynała karierę na wymagającym rynku muzycznym. Wokalistka kilka lat później sama przyznała, że faktycznie, najpierw wolała spokojnie zająć się swoją edukacją.

"

Nie było takiego momentu, w którym bym się zawahała, że chcę zrezygnować z muzyki, ale był taki moment, kiedy pomyślałam, żeby może jednak odpuścić na moment, żeby nie zacząć w zbyt młodym wieku. Poczekałam te kilka lat, szkoliłam głos, uczyłam się, żeby powrócić na scenę już jako świadoma tego, co chcę robić w życiu - mówiła w 2015 roku w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". "

Magda Welc

Fotografia: ONS

Jak dziś wygląda Magda Welc?

Powrót na scenę nastąpił 5 lat po wygraniu "Mam Talent". Wokalistka rozpoczęła współpracę z Piotrem Rubikiem, nagrała też piosenkę do serialu telewizyjnego "Mu i Be - Opowieści z farmy". Efektem pracy z kompozytorem była ciepło przyjęta przez fanów piosenka "Dziewczynka". 

W ostatnich miesiącach o wokalistce znów zrobiło się ciszej. Mamy nadzieję, że szykuje wielki powrót ;)

Magda Welc

Fotografia: Facebook.com/Magda Welc

Magda Welc

Fotografia: East News