Magda Gessler dawno nie spotkała się z takim zachowaniem w "Kuchennych Rewolucjach". "Ma duży tupet"

Katarzyna Leszczyńska 02.03.2018
Kuchenne Rewolucje Cudawianki
Fotografia: Fotografie: X-NEWS/TVN

Magda Gessler odwiedziła krakowską restaurację Cudawianki. Spotkała się tam z dziwną relacją między matką i córką oraz zaskakującym podejściem do niej samej.

Magda Gessler znów ruszyła w podróż po całej Polsce, żeby pomóc restauracjom w potrzebie. W ostatnim odcinku odwiedziła Cudawianki przy krakowskich Plantach. Na początku najpopularniejsza kreatorka smaków w Polsce była miło zaskoczona zdrowymi potrawami, jakie udało jej się znaleźć w menu. Później jednak było znacznie gorzej.

Zobacz także: Magda Gessler wystąpi z córką w "Azja Express"? Zaskakujące doniesienia

Restaurację prowadzi pani Alina. Matce pomaga córka Danusia, która nie była do końca zachwycona wizytą Magdy Gessler. Jej zachowanie jednak nie do końca przypadło do gustu zarówno kreatorce smaków, jak i samym gościom, którzy nie mieli ochoty przebywać w restauracji, w której panował niezbyt sympatyczny klimat. Córka właścicielki ironicznie odnosiła się do Gessler.

Pani Magda nie jest moim ulubionym typem osoby. Jest zbyt sztuczna w zachowaniu – powiedziała dziewczyna.

Pierwszym, co nie przypadło do gustu Magdzie Gessler, były oczywiście dania. Okazało się, że większość z nich była po prostu niesmaczna i źle doprawiona. Stek był twardy i żylasty, chleb zdaniem restauratorki okazał się niejadalny, a inne produkty określiła mianem „mdłych”. Największy problem Gessler wyczuła jednak w relacjach między pracownikami.

Nie ma pani ekipy, na którą może liczyć. Córka ma duży tupet. Nikt nie traktuje tego poważnie, poza panią – powiedziała Magda Gessler do właścicielki.

Restauratorka postanowiła sprawdzić oczywiście, podobnie jak zawsze, jak wygląda zaplecze restauracji. Okazało się, że ekipa posprzątała restaurację, jednak panował tam nieład ze względu na zbyt dużą liczbę przedmiotów, które jedynie zagradzały miejsce pracy. Podobnie było z ogromną ilością brudnych naczyń.

Tu jest po prostu syf, dramat, pier*olnik. Nie jest brudno, jest za dużo przedmiotów. Jest burdel – podsumowała Gessler.

Restauratorka zauważyła, że czeka ją naprawdę dużo pracy, żeby naprawić panujące w Cudawianki relacje. Postanowiła też zmienić nazwę restauracji na Kiełbasa i Sznurek.

Karygodne zachowanie właścicielki restauracji

Magda Gessler stwierdziła, że atmosferę w restauracji psuje przede wszystkim córka właścicielki, która dogryzała zarówno matce, jak i samej restauratorce. Ostatecznie Gessler zaproponowała, żeby dziewczyna odsunęła się od pracy w Cudawianki.

Mam poczucie, że straciłam mamę przez restaurację, nie słuchała moich rad, nie mogłam porozmawiać na moje tematy prywatne. Rodzina zeszła na dalszy plan – żaliła się Danusia.

Ostatecznie jednak udało się doprowadzić do finałowej kolacji. Goście byli zachwyceni propozycjami Magdy Gessler. Restauratorka postawiła tym razem na swojskie dania podane w nietypowy sposób. Problem pojawił się jednak po kilku tygodniach. Okazało się, że właścicielka nie jest zadowolona z dokonanych zmian, o czym poinformowała na Facebooku. Magda Gessler wróciła do restauracji po kilku tygodniach.

Grałam z panią jak zespół, pomogłam, a pani zgłasza potem votum nieufności. Na Facebooku ogłasza pani plebiscyt, która nazwa jest lepsza, pisze, że nie czuje klimatu, nie podoba się nazwa, Cudawianki były lepsze. Jak tak można – powiedziała Gessler restauratorce.

Ostatecznie Magda Gessler zaakceptowała tę rewolucję, była jednak zniesmaczona podejściem właścicielki i zawiedziona jej zachowaniem.

Kuchnia jest niezła, ale nie wiem, co tu zastaniecie. Właścicielka jest niestabilna emocjonalnie, więc może jakieś cuda i wianki – podsumowała rewolucję Gessler.

Jednocześnie Magda Gessler nie dała widzom gwarancji, co zastaną w restauracji za jakiś czas. Oglądaliście wczorajszy odcinek?

Zobacz także: Uczestnik "Kuchennych Rewolucji" żałuje udziału w show? Stawia Gessler mocny zarzut

Kuchenne Rewolucje Cudawianki
Fotografia: X-NEWS/TVN
Kuchenne Rewolucje Cudawianki
Fotografia: X-NEWS/TVN
Kuchenne Rewolucje Cudawianki
Fotografia: X-NEWS/TVN
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów