Trudne decyzje w „M jak miłość”. Załamany policjant Rafał rozważa ucieczkę z Grabiny

Hanna Skowron 09.05.2019
Marysia z rodziną
Fotografia: Instagram/@mjakmilosc.official

Najnowszy odcinek serialu „M jak miłość” pełen będzie rozterek. Losy policjanta Rafała są pod wielkim znakiem zapytania.

Ostatnie odcinki dostarczyły widzom nutki grozy. Śmiercią policjanta Roberta (Filip Gurłacz) i porwaniem Basi (Maja Wudkiewicz) żyła cała Grabina. Jak się okazało, za przestępstwa odpowiedzialny był ojciec Rafała, Dariusz (Henryk Niebudek). W 1444. odcinku "M jak miłość" syn przestępcy rozważa wyjechanie z Grabiny. Policjant nie może pogodzić się ze świadomością, że jego ojciec zdolny był do tak okrutnych czynów. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz także: Narkotyki w "M jak miłość"! Budzyński wpadnie w furię i zaatakuje Łukasza! 

"M jak miłość" odcinek 1444 – co się wydarzy?

W 1444 odcinku serialu „M jak miłość” Rafał obwinia się o śmierć Roberta, z którym wspólnie pracował na komisariacie. Policjant nie potrafi pogodzić się z informacją, że jego własny ojciec jest mordercą i pedofilem, który skłonny był porwać małą Basię.

W trudnych chwilach Rafał postanawia porozmawiać z Sonią (Barbara Wypych). Policjant zwierza się z przemyśleń na temat swojego ojca. Ma wyrzuty sumienia, że wcześniej niczego nie zauważył i dopiero po czasie uświadamia sobie, przez jakie piekło musiała przechodzić jego matka. Sonia pociesza policjanta, radzi mu, aby z kimś porozmawiał, bo sam nie udźwignie takiego ciężaru.

Rafał rozważa ucieczkę z Grabiny. Jedynie jego przyjaciele mogą przekonać go do pozostania w miejscowości. Czy im się to uda?

Odcinek 1444 serialu „M jak miłość” zobaczyć można w poniedziałek, 13.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2!

Aktorzy "M jak miłość" bardzo się zmienili podczas trwania serialu! A pamiętacie, jak niektóre gwiazdy wyglądały jeszcze 10 lat temu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów