„Love Island Polska” – kiedy i gdzie będzie można oglądać reality show?

Sandra Banach 08.08.2019
"Love Island Polska"
Fotografia: YouTube.com/Polsat

„Love Island” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych w Wielkiej Brytanii. Czy reality show spodoba się także polskim widzom?

Wielu internautów twierdzi, że to „Love Island” jest ciekawszą formą niż „Big Brother”. Warto jednak dodać, że formuła tych dwóch programów jest bardzo do siebie podobna. Pierwszy odcinek reality show zobaczymy we wrześniu tego roku.

„Love Island” - formuła programu

Jak podaje portal Wirtualne Media, uczestnicy programu „Love Island” to single. Zamieszkają oni ze sobą w willi zlokalizowanej na egzotycznej wyspie. Przyszli kochankowie nie będą mieli dostępu do telefonu oraz internetu, a ich każdy ruch będzie obserwowany przez kamery.

W trakcie pobytu na wyspie uczestnicy będą musieli łączyć się w pary i wykonywać powierzone im zadania – nawet jeśli partner nie przypadnie im do gustu.

W kolejnych odcinkach show mogą zostać w tej samej drużynie lub ją zmienić. Osoby, które nie znajdą nikogo do pary, odpadają z programu, a na ich miejsce przychodzi ktoś nowy.

Niektóre osoby opuszczą willę na podstawie głosowania uczestników. W brytyjskiej edycji programu para, która wygrała w finale, otrzymywała nagrodę pieniężną.

„Love Island” – kiedy i gdzie będziemy mogli oglądać program?

„Love Island Polska” będzie emitowany od września tego roku na antenie Polsatu. Reality show poprowadzi popularna modelka oraz prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.

Będziecie oglądać „Love Island Polska”?

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile wiesz o polskich teleturniejach. Powodzenia! 

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów