Wojewódzki do Lewandowskiej: Planowaliście dziecko? Stanowcza odpowiedź

Anna Respondek 29.11.2017
"Kuba Wojewódzki"
Fotografia: X-news/TVN

Wojewódzki "atakował" już od pierwszego pytania.

W ostatnim odcinku 15. serii Kuby Wojewódzkiego pojawiła się najsłynniejsza i najpopularniejsza para polskiego show-biznesu, Anna i Robert Lewandowscy. Na ten moment czekały miliony fanów piłkarza i trenerki.

Wojewódzki nie omieszkał zapowiedzieć swoich gości w wyjątkowy sposób. Stwierdził, że czuje się, jakby przyjmował Marię Skłodowską-Curie i Fryderyka Chopina, później dodał, że w programie spotkają się najsłynniejsi Polacy, w tym on sam. 

 Gdyby Polska wyglądała tak jak cała nasza trójka, bylibyśmy najpiękniejszym narodem świata, a tak jest jak jest, co robić - stwierdził skromnie.

Pierwsza na kanapie zasiadła Anna Lewandowska, która od razu musiała zmierzyć się z kłopotliwym pytaniem prowadzącego. Kuba bez ogródek stwierdził, że trenerka błyszczy podobnie jak Skłodowska i musi mieć na sobie z "pół miliona".

Nie przeliczam rzeczy materialnych - zbyła jego sugestię.

Potem prowadzący nawiązał do najnowszego rankingu Forbsa, w którym premier Beata Szydło znalazła się w pierwszej setce najbardziej wpływowych kobiet na świecie, prześcigając piosenkarkę Beyonce. Prowadzący chciał wiedzieć, czy gwiazda "lokuje siebie, jako wpływową Polkę". Stwierdził również, że wyjazd na obóz z Lewandowską jest "trochę drogi".

To co robię, nie robię dla rankingów. Nie rozpatruję tego w tej kwestii. Dla ambicji powiedziałabym oby wyżej, ale zawodowo ważne, żebym działała. Obóz wyprzedał się w 14 minut, rekord. Cena trzech tysięcy jest adekwatna do jakości. Mam nadzieję, że mam wpływ na Polki, staram się uświadomić ludzi. Mam chrypę, bo prowadziłam zajęcia przez trzy godziny. Bardzo dużo energii wkładam, jak prowadzę zajęcia. Czasem chowam mikroport do kieszeni, bo wolę wydawać własne dźwięki - wyjaśniła.

Na koniec rozmowy Kuba postanowił zadać prywatne pytanie o planowanie dziecka. Lewandowska nie miała problemu z udzieleniem szybkiej odpowiedzi.

Chyba każda rodzina planuje dziecko. Każde małżeństwo chce wcześniej czy później dzidziusia - stwierdziła. 

Oglądaliście odcinek?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów