Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk i wiele innych gwiazd w nowym serialu TVP! "Lepsza połowa" od września

Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska na planie serialu TVP "Lepsza połowa"
Fotografia: Instagram/Piotr Adamczyk

"M jak miłość" rośnie konkurencja! Na antenie TVP2 już we wrześniu pojawi się nowy serial "Lepsza połowa" z gwiazdorską obsadą! Kiedy premiera i kto wystąpi?

Wakacje się kończą, w związku z tym stacje telewizyjne prześcigają się z ogłaszaniem swoich nowości programowych. Wczoraj odbyła się konferencja, na której zaprezentowano jesienną ramówkę TVP. Okazuje się, że w TVP2 pojawi się nowy serial z prawdziwą plejadą gwiazd! W rolach głównych wystąpią m.in.: Anna Dereszowska i Piotr Adamczyk. Wiemy już, kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek na antenie. Czy "Lepsza połowa" dorówna oglądalnością kultowemu już "M jak miłość"?

Zobacz także: Jacek Kurski uczcił minutą ciszy pamięć o Woźniaku-Staraku. Po jego przemówieniu wszyscy wstali

"Lepsza połowa": o czym jest nowy serial TVP?

Serial "Lepsza połowa" opowie o grupce przyjaciół, którzy spotykają się regularnie w ulubionej knajpce. Ich głównym tematem rozmów są kwestie rodzinne, przede wszystkim relacje rodziców z dziećmi. Rozmawiają ze sobą o wszystkim i nawzajem się wspierają.

To grupa przyjaciół, którzy spotykają się w lokalnej restauracyjce "Pod Papugami". Wspierają się, pomagają sobie nawzajem rozwiązywać problemy. Każdy jest na innym etapie życiowym, każdy ma swoją historię. Wszystkie historie łączy to, że dotyczą relacji z dziećmi i związanych z nimi nieporozumień między pokoleniowych - możemy przeczytać w opisie produkcji.

Jak podaje Onet, w centrum serialu znajdzie się tradycyjna rodzina. Głównymi bohaterami są Marek i Jola, którzy wspólnie wychowują dwójkę dzieci. To właśnie ich rozterki będą głównym tematem rozmów "Pod Papugami".

"Lepsza połowa": obsada i premiera serialu TVP2

W serialu znalazła się iście gwiazdorska obsada. Na ekranie wystąpią m.in.: Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Izabela Kuna, Tomasz Karolak oraz Weronika Książkiewicz

Premiera serialu "Lepsza połowa" na antenie TVP2 już 7 września. Produkcja będzie pokazywana w soboty około godziny 22:00, tuż po zakończeniu programu "The Voice of Poland". 

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" miał stalkera! Bał się o swoje życie

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów