16.03.2018 09:54

Magda Gessler wściekła w "Kuchennych rewolucjach": To pełna arogancja. Ta przemiana była burzliwa

Według Gessler kucharz nie miał zupełnie talentu. Jednak to nie on był największym problemem. 

"Kuchenne rewolucje"

Fotografia: X-NEWS/TVN

"Kuchenne rewolucje" po raz kolejny przyniosły widzom wiele emocji. Magda Gessler pierwszy raz zawitała do Sieradza, gdzie zaproszono ją do lokalu o nazwie Sielsko Anielsko.

Zobacz także: Ten uczestnik żałuje wzięcia udziału w "Kuchennych rewolucjach". Mocne oskarżenie w kierunku Gessler

Niestety w restauracji według Gessler nie było nikogo, kto znałby się na prowadzeniu biznesu i gotowaniu. Właściciele nie wiedzieli, jakie produkty regionalne są najpopularniejsze w ich rejonie. Gessler była bezlitosna i po próbach zjedzenia kotleta de volaille i ozorków w sosie chrzanowym, powiedziała kucharzowi, co sądzi o jego zdolnościach kulinarnych. 

"

To jest dramat. Wszystko jest spie*****ne. Myślę, że nia masz talentu - powiedziała. "

Po wyjściu Gessler z restauracji właścicieli starała się pocieszyć przyjaciółka Asia, która zajmuje się marketingiem. Kobieta nie przebierała w słowach. 

"

To jest telewizja. Wszystko jej się podoba, to po co przylazła? Z tego żyje, nie? - stwierdziła. "

To właśnie ona była dla Magdy Gessler największym problemem. Według restauratorki jedynie "pozorowała" pomoc, a to dawało właścicielom złudne wrażenie, że w końcu ktoś się o nich dowie.

"

Odejdź stąd. Twoja obecność daje im poczucie, że ludzie się o nich dowiedzą. Pozoranctwo jest źle widziane - powiedziała jej Gessler. "

Przyjaciółka właścicieli postanowiła zapytać ich, czy nadal chcą brać udział w show. W tym momencie do dyskusji wkroczyła Gessler, która poradziła, aby "nie strzelać focha", ponieważ jeśli ona to zrobi, to nic z rewolucji nie wyjdzie. 

"

Tu jest pełna arogancja - stwierdziła. "

Ostatecznie rewolucja doszła do skutku i Gessler udało się wprowadzić wiele zmian. Po ponownej wizycie w stworzonej przez siebie restauracji Bistro siekane, restauratorka ostatecznie poleciła jedzenia i oceniała je na 4 z plusem. 

Zobacz także: Tak dawno żadna uczestniczka nie potraktowała Gessler. Córka właścicielki powiedziała co o niej myśli

Czy lubisz program "Kuchenne rewolucje"?