Magda Gessler wściekła w "Kuchennych rewolucjach": To pełna arogancja. Ta przemiana była burzliwa

Anna Respondek 16.03.2018
"Kuchenne rewolucje"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Według Gessler kucharz nie miał zupełnie talentu. Jednak to nie on był największym problemem. 

"Kuchenne rewolucje" po raz kolejny przyniosły widzom wiele emocji. Magda Gessler pierwszy raz zawitała do Sieradza, gdzie zaproszono ją do lokalu o nazwie Sielsko Anielsko.

Niestety w restauracji według Gessler nie było nikogo, kto znałby się na prowadzeniu biznesu i gotowaniu. Właściciele nie wiedzieli, jakie produkty regionalne są najpopularniejsze w ich rejonie. Gessler była bezlitosna i po próbach zjedzenia kotleta de volaille i ozorków w sosie chrzanowym, powiedziała kucharzowi, co sądzi o jego zdolnościach kulinarnych. 

Zobacz także: Ten uczestnik żałuje wzięcia udziału w "Kuchennych rewolucjach". Mocne oskarżenie w kierunku Gessler

To jest dramat. Wszystko jest spie*****ne. Myślę, że nia masz talentu - powiedziała.

Po wyjściu Gessler z restauracji właścicieli starała się pocieszyć przyjaciółka Asia, która zajmuje się marketingiem. Kobieta nie przebierała w słowach. 

To jest telewizja. Wszystko jej się podoba, to po co przylazła? Z tego żyje, nie? - stwierdziła.

To właśnie ona była dla Magdy Gessler największym problemem. Według restauratorki jedynie "pozorowała" pomoc, a to dawało właścicielom złudne wrażenie, że w końcu ktoś się o nich dowie.

Odejdź stąd. Twoja obecność daje im poczucie, że ludzie się o nich dowiedzą. Pozoranctwo jest źle widziane - powiedziała jej Gessler.

Przyjaciółka właścicieli postanowiła zapytać ich, czy nadal chcą brać udział w show. W tym momencie do dyskusji wkroczyła Gessler, która poradziła, aby "nie strzelać focha", ponieważ jeśli ona to zrobi, to nic z rewolucji nie wyjdzie. 

Tu jest pełna arogancja - stwierdziła.

Ostatecznie rewolucja doszła do skutku i Gessler udało się wprowadzić wiele zmian. Po ponownej wizycie w stworzonej przez siebie restauracji Bistro siekane, restauratorka ostatecznie poleciła jedzenia i oceniała je na 4 z plusem. 

Zobacz także: Tak dawno żadna uczestniczka nie potraktowała Gessler. Córka właścicielki powiedziała co o niej myśli

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów