"Kuchenne rewolucje": Internauci bezlitośni wobec ironicznej uczestniczki. Danusia odpowiada na krytykę

Katarzyna Leszczyńska 07.03.2018
Uczestniczka "Kuchennych Rewolucji" komentuje
Fotografia: Fotografie: X-NEWS/TVN

Ostatni odcinek "Kuchennych rewolucji" wzbudził ogromne emocje. Magda Gessler jeszcze nigdy nie spotkała się z takim zachowaniem. Uczestniczka komentuje.

Ostatni odcinek „Kuchennych rewolucji” wzbudził ogromne emocje zarówno u prowadzącej program, jak i telewidzów. Magda Gessler odwiedziła restaurację Cudawianki na krakowskich Plantach. Właścicielką miejsca jest pani Alina, której w prowadzeniu interesu pomaga córka Danuta. To właśnie ona wzbudziła największe oburzenie wśród publiczności i napsuła krwi Magdzie Gessler, która dawno nie spotkała się z takim zachowaniem w „Kuchennych rewolucjach”.

Zobacz także: Właścicielka restauracji wyrzuciła Gessler za drzwi. Takiego finału w historii programu nie było

Atmosfera pomiędzy Magdą Gessler, a córką właścicielki od samego początku była napięta. Dziewczyna z ironią wypowiadała się o restauratorce i komentowała negatywnie każdy jej pomysł. Zachowanie Danusi nie spodobało się widowni, która po programie zaczęła komentować jej zachowanie w Internecie.

Wypaczony charakter. Kompletny brak empatii. Jako córka fatalna. Brak szacunku dla matki i w ogóle dla ludzi – pisali internauci.

Sposób, w jaki to dziewczę wypowiadało się i jej zachowanie są na poziomie zbuntowanego gimnazjalisty.

Arogancka i wyniosła.

Ostatecznie dziewczyna postanowiła odnieść się do całej tej sytuacji. Napisała na Facebooku ogromny post, w którym skomentowała słowa internautów. Jednocześnie wyśmiała falę krytyki, jaka spadła na nią po emisji „Kuchennych rewolucji” z restauracji jej mamy.

Pod postem Danusi pojawił się komentarz dotyczący tego, że odcinki „Kuchennych rewolucji” są montowane tak, żeby pokazać emocje.

Podziwiam, że ktokolwiek do „Kuchennych rewolucji” się zgłasza. Dla mnie to nagonka, wyciąganie cudzych emocji, babranie się nimi zamiast spokojnej rozmowy i konstruktywnych zmian. Oglądnę ten odcinek, żeby zobaczyć jak besztasz Gessler, bo na 100% to zrobiłaś – napisała internautka.

Dziewczyna odpowiedziała na te słowa, jednocześnie sugerując, że jej wypowiedzi zostały mocno uszczuplone i wszystkie dobre słowa wycięto.

Odpowiedź Danuty "Kuchenne Rewolucje"
Fotografia: Facebook/Danusia Martuś

Magda Gessler jak na razie nie odniosła się do zaistniałej sytuacji. Na Facebooku "Kuchennych rewolucji" można natomiast postawić się po jednej ze stron konfliktu. Już w czwartek kolejny odcinek programu.

Zobacz także: Uczestnik „Kuchennych rewolucji” żałuje udziału w show? Stawia Gessler mocny zarzut

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów