Jak powstają "Kuchenne rewolucje"? Magda Gessler opublikowała zaskakujące wideo

Katarzyna Leszczyńska 16.03.2018
Magda Gessler pokazała wideo z planu "Kuchennych rewolucji"
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" od lat cieszą się ogromną popularnością. Magda Gessler zyskała natomiast wielką sympatię widzów. Gwiazda pokazała wideo z planu produkcji.

Kuchenne rewolucje” od lat cieszą się ogromną popularnością. Są w czołówce najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji. Duża w tym zasługa charyzmatycznej prowadzącej. Magda Gessler to najsłynniejsza kreatorka smaków w Polsce, która podbiła serca widzów. Nic więc dziwnego, że wszędzie tam, gdzie się pojawia, budzi wielkie zainteresowanie.

Każdy odcinek „Kuchennych rewolucji” wywołuje wśród oglądających ogromne emocje. Ostatnio sięgały one zenitu, gdy Magda Gessler musiała radzić sobie z krnąbrną córką właścicielki. Przed najnowszym odcinkiem swojego programu restauratorka postanowiła sprawić swoim fanom niezłą gratkę. Na swoim profilu udostępniła zaskakujące wideo, zdradzające kulisy powstawania „Kuchennych rewolucji”. Najbardziej zaskoczyła jedna rzecz.

Zobacz także: Internauci bezlitośni wobec ironicznej uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Danusia odpowiada na krytykę

„Kuchenne rewolucje” – na planie programu

Na wideo opublikowanym przez Gessler widzimy gwiazdę swobodnie wypowiadającą się do kamery. Nagranie zostało stworzone podczas kręcenia programu w Szczecinie. Najbardziej w oczy rzuca się jednak jedna rzecz. Tuż za ekipą nagrywającą znajduje się… tłum gapiów. Ludzie przyszli, żeby na własne oczy zobaczyć swoją telewizyjną idolkę. To na pewno bardzo miłe dla samej Gessler! Choć może być nieco krępujące. Nas natomiast nie dziwi tak ogromne zainteresowanie jej osobą.

Tego typu sytuacje zdarzają się niemal w każdym miejscu, do którego przyjeżdża Magda Gessler. Wierni fani restauratorki nie przepuszczą możliwości spotkania z gwiazdą. Widać, że „Kuchenne rewolucje” budzą emocje nie tylko w telewizji. Chcielibyście zobaczyć Magdę Gessler na żywo?

Zobacz także: Magda Gessler wściekła w "Kuchennych rewolucjach": To pełna arogancja. Ta przemiana była burzliwa

Magda Gessler "Kuchenne rewolucje"
Fotografia: Instagram/Magda Gessler
Magda Gessler "Kuchenne rewolucje"
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów