Kuba Wojewódzki pożegnał się z widzami: "Dziękuję, że byliście". Takich odpowiedzi od fanów się nie spodziewał

Paulina Szestowicka 06.11.2016
Kuba Wojewódzki
Fotografia: ONS

Jeżeli dziennikarz liczył na ciepłe słowa od internautów, niestety się przeliczył.

Kuba Wojewódzki pożegnał się z widzami swojego programu. Dziennikarz opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym trzyma srebrne balony układające się w liczbę 300, czyli dokładnie tyle, ile stacja TVN wyemitowała odcinków talk-show.  

10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Dowidzenia - napisał Kuba Wojewódzki.

Biorąc pod uwagę, jak dużą popularnością przez wiele lat cieszył się ten program, treść komentarzy jest zaskakująca. Fani napisali, że jest to kolejna prowokacja, że to wpis tylko po to, żeby wywołać kolejne zamieszanie wokół swojej osoby, a jeszcze inni wytknęli mu, że nawet post o takiej treści nie odwróci uwagi od poprzednich, w których przypominał o przeszłości Radosława Majdana lub stawał po stronie Renaty Kaczoruk, która w emocjonalnym wpisie przedstawiła swoją opinię na temat Małgorzaty Rozenek. 

Idol 

Niestety, wywiad Kuby Wojewódzkiego, którego udzielił magazynowi "Playboy", zamieszanie wokół zachowania jego narzeczonej w programie "Azja Express", coraz częstsze żarty balansujące na granicy dobrego smaku, sprawiły, że dziennikarz nie miał od kilku miesięcy dobrej prasy. Oczywiście, grono osób opowiedziało się po stronie showmana i stwierdziło, że jeżeli jego program znika z anteny, będzie to dla nich duża strata.

Pojawiły się też domysły, że być może Kuba Wojewódzki odchodzi ze stacji TVN i przechodzi do Polsatu, który reaktywował "Idola".Warto pamiętać, że ta stacja w latach 2002 - 2006 emitowała też pierwsze odcinki programu "Kuba Wojewódzki" - może format również miałby szansę wrócić do tej stacji? Jest o co grać, ponieważ TVN w czasie emisji programu jest wiceliderem w rynku telewizyjnym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów