Wojewódzki pierwszy raz o odejściu matki. Jak zniósł jej śmierć?

Kuba Wojewódzki
Fotografia: Artur zawadzki/Reporter/East News

Kuba Wojewódzki, który aktualnie zajmuje się m.in. promocją swojej autobiografii, niedawno stracił matkę. Dla każdego jest to trudne przeżycie. Jak showman sobie z tym poradził?

Kuba Wojewódzki to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Dużo mówi się o jego romansach z młodszymi kobietami, jednak zdecydowanie mniej o rodzinie. Przy okazji promocji swojej książki, Wojewódzki uchyla rąbka tajemnicy i w wywiadzie dla programu internetowego „Vice” opowiada m.in. o tym, jak zniósł śmierć matki.

„Nieautoryzowana autobiografia”

O śmierci matki Kuby Wojewódzkiego jego fani dowiedzieli się m.in. z niedawno wydanej autobiografii, a dokładnie z jej dedykacji. Showman napisał w niej, że książkę dedykuje pamięci swojej mamy, "która na szczęście już tego nie przeczyta".

Wojewódzki wyznał, że na takie wydarzenie jak śmierć rodzica, nigdy nie jest się gotowym.

Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock'n'rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia.

Kuba Wojewódzki nie chciał mieszać rodziców w publiczną debatę, w której oni nie mogą już wziąć udziału. W wyjątkowo szczerym wywiadzie showman zdradził także, jak wyglądają jego relacje z bratem. Okazało się, że nie utrzymują oni kontaktu.

Z najnowszego wywiadu można dowiedzieć się także, że Wojewódzki jest człowiekiem „nierodzinnym”, a z jego rodziną nie wychodzi się dobrze nawet na zdjęciach.

„Nieautoryzowana autobiografia”, czyli książka, którą Wojewódzki pisał sześć lat, niewątpliwie rzuca trochę światła na jego życie prywatne, które zawsze budziło duże zainteresowanie.

Zobacz także: Kevin Spacey przerywa milczenie! "Pozwólcie mi być Frankiem"

W 2018 roku odeszło wiele znakomitych postaci. Kogo pożegnaliśmy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów