Sieklucka u Wojewódzkiego o scenach erotycznych w filmie "365 dni": "Chciało mi się wymiotować"

Zuzanna Morska 04.03.2020
Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aktorka, która wcieliła się w główną rolę w filmie "365 dni", wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. Zobaczcie, co powiedziała o scenach erotycznych w produkcji.

7 lutego 2020 roku odbyła się premiera filmu "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Ekranizacja wzbudzała wiele emocji, zanim jeszcze weszła do kin. Teraz z kolei mówią o niej wszyscy.

W filmie "365 dni" główne role zagrali Anna Maria Sieklucka i włoski aktor Michele Morrone. Aktorka, która do tej pory widywana była głównie na deskach teatrów, w taki sposób zadebiutowała na dużym ekranie. O debiucie chciał porozmawiać z nią m.in. Kuba Wojewódzki w swoim popularnym show. Zobaczcie, co zdradziła mu Sieklucka.

"Kuba Wojewódzki": Anna Maria Sieklucka o scenach erotycznych w filmie "365 dni"

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" na kanapach zasiadły Anna Maria Sieklucka i Magdalena Lamparska. Obie zagrały w głośnej ekranizacji powieści Lipińskiej pt. "365 dni".

Kuba dopytywał głównie o debiut Anny Marii Siekluckiej, która wcześniej nie miała okazji zagrać w takiej produkcji. Prowadzący był ciekawy, czy żałuje, że to zrobiła. Aktorka wyznała, że niczego nie żałuje, ale też nie utożsamia się ze swoją bohaterką.

W żadnym procencie nie utożsamiam się z Laurą Biel. Jestem kimś zupełnie innym. I nie mówię ci tego po to, żeby specjalnie naddać, że ja wykreowałam tę postać - powiedziała Sieklucka.

Wojewódzki zapytał ją o odważne sceny erotyczne, których w filmie nie brakuje. Chciał wiedzieć, która ze scen była dla niej najtrudniejsza i dlaczego.

Będąc zupełnie szczera, chciało mi się wtedy wymiotować. Przyszło mi się wtedy zmierzyć z pierwszą sceną, jeżeli chodzi o erotykę. Była to scena masturbacji. Obnażenie się w taki sposób było dla mnie trudne - wyznała Anna Maria.

A wy oglądaliście ekranizację bestsellera Blanki Lipińskiej?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że znane i kultowe gwiazdy pozują tutaj ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów