Alan Andersz zdradził u Wojewódzkiego, jaki tatuaż zrobił sobie po wypadku

Zuzanna Morska 02.10.2019
Alan Andersz
Fotografia: instagram.com/alandersz

Aktor wystąpił we wtorkowym wydaniu programu "Kuba Wojewódzki". Przyznał, że po wypadku zrobił sobie tatuaż. Wiemy, jaki!

Alan Andersz 7 lat temu uległ poważnemu wypadkowi, który zagroził nie tylko jego zdrowiu, ale też życiu. Konieczność rekonwalescencji sprawiła, że utalentowany aktor zniknął z show-biznesu. Teraz jednak powraca i mamy okazję oglądać go w serialu "39 i pół tygodnia", który jest kontynuacją kultowego "39 i pół". 

W związku z wielkim powrotem Andersz udzielił wywiadu w programie "Kuba Wojewódzki". Aktor opowiedział o wypadku i o tym, co zmienił w jego życiu.

"Kuba Wojewódzki": Alan Andersz zdradził, jaki ma tatuaż na kostce

W 2012 roku Alan Andersz uległ poważnemu wypadkowi - gwiazdor spadł ze schodów na imprezie urodzinowej organizowanej przez Antka Królikowskiego. Doznał wówczas poważnego urazu głowy, który zagrażał jego życiu. Liczne operacje i długa rehabilitacja sprawiły, że całkowicie odzyskał zdrowie. Jednak wypadek mocno go zmienił.

Aktor opowiadał o tamtym zajściu w programie Kuby Wojewódzkiego.

W pewnym momencie dziennikarz zauważył na kostce Andersza tatuaż. Okazuje się, że Alan zrobił go właśnie po wypadku.

Mój tata kiedyś zobaczył to i zapytał, dlaczego mam diabła na kostce? Powiedziałem mu: "Tato, to jest Batman". (...) Batman jest super. Zrobiłem sobie go po wypadku, jak większość moich tatuaży. W "Batmanie" Michael Caine powiedział: "Wiesz, dlaczego upadamy Bruce? Żeby się nauczyć podnosić". To zdanie z jego aktorstwem było dla mnie tak potężne wtedy - wyznał.

A wy macie na ciele tatuaże, które tak dużo dla was znaczą?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów