Media typują następczynię Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami". Co myśli o niej gwiazda? Może być jej przykro

Katarzyna Leszczyńska 26.01.2018
Beata Tyszkiewicz
Fotografia: EAST NEWS

Powodem jej rezygnacji były problemy zdrowotne.

Ostatnio media obiegła informacja o tym, że Beata Tyszkiewicz postanowiła zrezygnować z bycia jurorem w programie „Taniec z gwiazdami”. Aktorka zdradziła, że powodem jej decyzji są problemy zdrowotne. Jej rezygnacja zasmuciła zarówno widzów, jak i producentów programu, którzy zaczęli się zastanawiać, kto mógłby zastąpić długoletnią jurorkę.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Aktorka zdradza powody decyzji

Jak się okazuje do roli następczyni Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami” typowana jest Grażyna Szapołowska. Dziennikarka Krystyna Pytlakowska, w rozmowie z portalem Viva.pl zdradziła, że Tyszkiewicz jak na razie zamierza zrobić sobie przerwę od showbiznesu. Chciałaby odpocząć i to też był powód jej rezygnacji z udziału w programie Polsatu. Aktorka nie wykluczyła jednak, że wróci do programu. Jak komentuje jej zastępstwo?

Kiedy zapytałam się, co sądzi na temat pomysłu powierzenia roli jurora Grażynie Szapołowskiej, odpowiedziała: „Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia” – zdradziła Pytlakowska.

Jak na razie Polsat nie podał jeszcze oficjalnej informacji, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurora. Wiemy natomiast, kto weźmie udział w najnowszej edycji show. Myślicie, że Grażyna Szapołowska byłaby dobrą jurorką?  

Zobacz także: Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami 8". Znalazło się na niej wiele zaskakujących nazwisk

Beata Tyszkiewicz juror "Taniec z gwiazdami"
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów