Kto wygra "Agent-Gwiazdy 3"? Jeden z uczestników "przez przypadek" chyba się wygadał. Teraz się tłumaczy

Katarzyna Leszczyńska 18.01.2018
Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS

To może wskazywać, jaki będzie finał nowej edycji.

Choć emisja nowej odsłony programu „Agent-Gwiazdy” jeszcze nie ruszyła w ramówce, pojawia się coraz więcej pikantnych informacji odnośnie szczegółów trzeciej serii formatu. Wiemy już, kto będzie największym zaskoczeniem nadchodzącej edycji, jednak okazuje się, że możemy już domyślać się nawet, kto zostanie zwycięzcą. Podczas gdy wiele gwiazd publikuje zdjęcia z wyjazdu, jedna z nich zdecydowała się na krok, który może zdradzić naprawdę wiele.

Zobacz także: Uczestnik "Agent-Gwiazdy 3" już typuje "czarny charakter" nowej edycji show. "To kawał diablicy"

Tomasz Ciachorowski, aktor znany głównie z serialu TVN „Majka”, zdecydował się wystawić na aukcję charytatywną z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy programowe pieniądze, zwane „Agentami”. Jest to waluta stworzona specjalnie na potrzeby programu, którą uczestnicy zarabiają w poszczególnych zadaniach. W każdym dotychczasowym sezonie na końcu całą pulę zebraną otrzymywał wygrany uczestnik.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra. Dokładając swoją cegiełkę na WOŚP, przekazałem na licytację banknoty z 3 edycji programu AGENT (rekwizyt przypadkiem trafił w moje ręce i nosi jeszcze na sobie ślady naszej zaciekłej rywalizacji w Azji). Są to specjalnie zaprojektowane do programu banknoty, potocznie nazywane przez uczestników „Agentami” – napisał Ciachorowski na swoim Instagramie.

Choć gwiazdor w nawiasie wytłumaczył, że pieniądze trafiły w jego ręce przez przypadek, może to być wskazówką dla wszystkich widzów, że to właśnie on będzie triumfował w tym sezonie. W gruncie rzeczy tak plik banknotów trudno zdobyć przypadkowo. 

Zobacz także: "Agent-Gwiazdy 3". Pełna lista uczestników ujawniona

Agenty na aukcji WOŚP
Fotografia: Instagram/Tomasz Ciachorowski
Zdjęcie z planu "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko
Tomasz Ciachorowski
Fotografia: Instagram/Tomasz Ciachorowski
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów