Koronawirus uderza w polską telewizję! Te programy znikają z anteny

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami": Krzysztof Ibisz, Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Koronawirus paraliżuje nie tylko transport i sklepy. Również w telewizji nadchodzą zmiany w związku z pandemią. Będziemy musieli pożegnać się z popularnymi programami i serialami.

Koronawirus sparaliżował całą Polskę, w tym polskie media. Jak się okazuje, już niedługo będziemy musieli pożegnać się z popularnymi programami i serialami, które oferują nam takie stacje jak: Polsat, TVN i TVP. Okazuje się, że już niedługo ze srebrnego ekranu znikną produkcje, które cieszą się uwielbieniem Polaków, a wśród nich popularne programy i seriale, które wszyscy oglądamy każdego dnia.

Zobacz także: Ulubione seriale Polek znikną z anteny przez koronawirusa? "W "Klanie" zdjęcia zawieszone, w "Komisarzu Aleksie" też"

Koronawirus w Polsce: te programy i seriale znikają z telewizji!

Pandemia koronawirusa sparaliżowała polską kulturę, w tym telewizję.

Polsat zrezygnował już z programów, które powstawały przy udziale publiczności jak: "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "The Four. Bitwa o sławę".

Z nagrywania kolejnych odcinków show zrezygnowało także TVP w przypadku programów "Dance, Dance, Dance" oraz "Sanatorium miłości".

Okazuje się, że nie tylko programów rozrywkowych dotyczy ten problem. Wkrótce będziemy musieli pożegnać się także z uwielbianymi przez wielu Polaków serialami. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, TVP zawiesza pracę na planach takich seriali jak: "Klan", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Korona królów", "Komisarz Alex" oraz "Leśniczówka".

Telewizja Polska z troski o bezpieczeństwo i dobro aktorów podjęła decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zdjęć do realizowanych przez siebie seriali. Odwołane zostały również zdjęcia do specjalnego odcinka "Sanatorium miłości" - powiedziała Agnieszka Lenart, szefowa działu PR TVP, w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". 

Polsat zawiesił natomiast zdjęcia do serialu "Pierwsza miłość". Również TVN postanowił podjąć podobne kroki.

W związku z obecną sytuacją podjęliśmy decyzję o częściowym zawieszeniu zdjęć niektórych produkcji w nadchodzących dniach. Jednocześnie prowadzimy analizę sytuacji w trybie 24/7 i na bieżąco podejmujemy stosowne decyzje - powiedziała Joanna Górska, dyrektorka działu PR Grupy TVN Discovery Polska, dla "Wirtualnych Mediów".

W związku z tym TVN zawiesił prace na planach seriali "Na Wspólnej" oraz "19+"

Zobacz także: Klaudia El Dursi utknęła na Bali! "Sytuacja wymknęła się spod kontroli"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów