Uczestnicy niemieckiego "Big Brothera" nie wiedzieli o koronawirusie! Dopiero teraz produkcja postanowiła ich poinformować

Zuzanna Morska 18.03.2020
"Big Brother"
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Niemczech dopiero teraz dowiedzieli się o pandemii koronawirusa! Ich reakcja mówi wszystko. 

Od premiery kolejnej edycji niemieckiego wydania programu "Big Brother" minął już miesiąc. To właśnie wtedy uczestnicy zostali zamknięci w Domu Wielkiego Brata i od tamtej pory nie mają kontaktu ze światem zewnętrznym. W tym czasie dołączyło do nich 4 uczestników, którzy zasilili szeregi członków ekipy 6 marca - czyli zaledwie kilka dni przed pojawieniem się informacji o pierwszej ofierze koronawirusa w Niemczech!

Produkcja nie zamierza przerywać emisji programu i nie miała w planach także informowania uczestników o tym, co się dzieje. Dopiero teraz dowiedzieli się oni, że w Europie szaleje koronawirus, który zbiera coraz większe żniwo!

Koronawirus uczestnicy niemieckiego Big Brothera nie wiedzieli o pandemii

Niemieckie wydanie "Big Brothera" emitowane jest na antenie telewizji Sat 1. We wtorek opublikowano specjalny odcinek programu, w którym poinformowano uczestników Domu Wielkiego Brata, że na świecie panuje śmiercionośny wirus.

Mieszkańcom pokazano materiał, w którym specjaliści wytłumaczyli, czym jest koronawirus, jak się przenosi i jak na niego uważać. Uczestnicy dowiedzieli się, ile jest zarażeń na całym świecie i że są też ofiary śmiertelne. Byli w absolutnym szoku. Nie zabrakło tysiąca pytań i wielu łez. 

Produkcja zapewniła wszystkich, że robione jest wszystko, aby uczestnikom nic się nie stało i mogą czuć się bezpieczni. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zobaczyli też nagrania od swoich bliskich, którzy zapewnili, że są zdrowi i bezpieczni. Uważacie, że taki format powinien być kontynuowany w tak wyjątkowej sytuacji?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów