Konflikt w programie "Ameryka Express". "W pysk powinien dostać" - piszą widzowie!

Julita Buczek 04.10.2018
Agnieszka Woźniak starak
Fotografia: Instagram @aga_wozniak_starak

Program "Ameryka Express" wzbudza w widzach bardzo wiele emocji. W sieci znajdziemy bardzo dużo wypowiedzi fanów po każdym odcinku!

Ostatni odcinek wzbudził bardzo dużo emocji. Widzowie nie mogli nie skomentować tego, co wydarzyło się pomiędzy parą znana w sieci jako "Fit Lovers".

Ostra kłótnia w programie

W programie doszło do ostrej kłótni między blogerami. Poszło o zbyt wyzywający strój Pameli! Dla widzów było to bardzo duże zaskoczenie, ponieważ nie spodziewali się takiego wybuchu agresji ze strony Mateusza. Cała kłótnia rozegrała się w autobusie, w którym podróżowali narzeczeni. Pamela postanowiła podejść do pasażerów i zapytać o to, jak mają dotrzeć do celu.

Idę na zapytki, ok? - zapytała Mateusza.

Po chwili wstała i podeszła do dwóch mężczyzn siedzących nieopodal. Wszystkiemu przyglądał się zazdrosny partner.

Spodziewałem się, że reakcja na Pamelę w tym kraju będzie ciekawa. Kiedyś byłem strasznie zazdrosny. Ale już nie pamiętam tego - wyznał przed kamerą.

Z jego wypowiedzi można wnioskować, że chłopak poradził sobie z zazdrością, jednak w programie pokazał zupełnie co innego. Kiedy Pamela wróciła na miejsce, obcesowo zwrócił jej uwagę.

Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo - powiedział do partnerki.

No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry. - odpowiedziała Pamela.

Ta odpowiedź nie spodobała się Mateuszowi, który zareagował bardzo nerwowo.

Pamela, nie świeć d*pą! - krzyknął zdenerwowany chłopak.

Dziewczyna wyglądała na przestraszoną i zszokowaną zaistniałą sytuacją. Prawdopodobnie nie spodziewała się takiej reakcji swojego narzeczonego!

Koniec imprezy kochani, fajnie było, ale się skończyło. Odechciało mi się wszystkiego, nie chcę już być w tym programie, ponieważ nie są mi potrzebne takie stresy - powiedziała.

"Fit Lovers" w ogniu krytyki

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź fanów programu. Większość broni dziewczyny, która według nich jest zastraszona i wycofana.

Ten koleś z Fit Lovers ma jakieś problemy z kontrolowaniem agresji. Jakoś w poprzednich edycjach żadna z par nawet w sytuacjach ekstremalnych nie straciła nad sobą aż takiej kontroli.

Przemoc w związku Fit Loversów? Mało ciekawa reakcja pana fit w autobusie.

Gnojek od operatora kamery w pysk powinien dostać i na piechotę do domu wracać. Szkoda zakochanej dziewczyny.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów