Piróg i Ławrynowicz starli się w "Azja Express". Partner tancerza zdradza szczegóły. "Tego nie pokazano w TV, to homofobia"

Anna Respondek 12.10.2017
Azja Express
Fotografia: Instagram/michalpirog/antek_pawlicki

Te żarty były niesmaczne.

Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca "Azja Express 2", zarzucała uczestnikom zbytnią świętoszkowatość i robienie wszystkiego, aby dobrze wypaść i poprawić swój PR. Wygląda jednak na to, że to nie do końca prawda, a emocje zaczynają coraz bardziej buzować i brać nad uczestnikami górę. 

Największy konflikt wydaję się istnieć między Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem a Michałem Pirógiem i jego życiowym partnerem, Piotrem Czaykowskim. Znany aktor pokazuje się z nie najlepszej strony i drwi z homoseksualizmu. Jednym z zadań uczestników było ułożenie wierszyków na temat każdej z par. Pawlicki bez ogródek nazwał wtedy Piróga i Czykowskiego pedałami.

No ale o co chodzi? Przecież to pedał. Jest gejem, zabrał chłopaka, to czego się spodziewał? - "żartował" Pawlicki. 

Od dłuższego czasu aktor i jego przyjaciel powtarzają, że "odkąd odpadli górale zostały same dziewczyny i pedały", na co żalił się Piróg. 

W ostatnim odcinku "Azja po Azji", serwisu Plotek.pl, Piotr Czaykowski postanowił ujawnić kulisy konfliktu i w ostrych słowach wypowiedział się na temat tego, co myśli o zachowaniu Pawlickiego i Ławrynowicza. 

Relacje były napięte od samego początku [między Pawlickim i Ławrynowiczem a Pirógiem i Czaykowskim - przyp. red.]. Tego nie było wcześniej widać, ale tego nie trzeba nawet komentować - odpowiedział zapytany o początki konfliktu. 

Potem przyznał, że Ławrynowicz nie interesuje się losem innych bohaterów i potrafi powiedzieć, że to jak ktoś sobie poradził "ma w du*ie i że najważniejsze, że frajerzy są za nami". 

Mówimy o ludziach, którzy są pozbawieni empatii, homofobach, seksistowskich komentarzach. To wszystko jest nie w porządku. Michał zawsze walczy w sprawie słabszych. A to jest dokładnie to, co Paweł z Antkiem robili. W tym odcinku bardzo wyraźnie to widać - stwierdził. 

Myślicie, że konflikt będzie eskalował? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów