"Milionerzy". Internauci oburzeni pytaniem o Zbigniewa Wodeckiego. "Mocno nietaktowne, jak poczują się najbliżsi?"

Katarzyna Leszczyńska 03.11.2017
Hubert Urbański "Milionerzy"
Fotografia: EAST NEWS

Jedna z odpowiedzi zaskakuje. 

W „Milionerach” ostatnio jest coraz więcej wpadek. Dopiero co pisaliśmy o uczestniczce, która nie znała odpowiedzi na banalne pytanie. W dzisiejszych czasach Internet jest bezlitosny, a wszystkie potknięcia są bardzo szybko wychwytywane i długo komentowane. 1 listopada obchodziliśmy dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji padło pytanie o zmarłego niespełna pół roku temu piosenkarza – Zbigniewa Wodeckiego.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie feralne odpowiedzi, które charakteryzowały się brakiem taktu tego, kto je układał. Pytanie wygłosił oczywiście prowadzący „Milionerów”, Hubert Urbański. Choć zachowywał się tak jak zwykle, warianty odpowiedzi były naprawdę niefortunne, zważywszy na święto, jak i samą pamięć o legendarnym wokaliście. Pytanie brzmiało następująco:

Wykonawca przeboju o pszczółce Mai w innej piosence zaprasza do:

A. Chałup, B. Rowów, C. Zgonu, D. Chłopów

Na ten zbieg okoliczności uwagę zwrócili oczywiście internauci na Twitterze. Odpowiedź na pytanie większości Polaków jest powszechnie znana, chodzi o Chałupy. Jednak zważywszy na okoliczności, odpowiedź C niezwykle razi w oczy. 

Czarny humor, wszystko cacy, ale czy autor pytanka pomyślał jak się poczują najbliżsi? CHAMSTWO.

To było mocno nietaktowne.

Pan Zbigniew Wodecki pracował w TVN przy "Tańcu z gwiazdami". A oni tak mu się odpłacili. Zwierzęta nie ludzie. Ohyda - pisali oburzeni internauci.

Uważacie, że układający pytanie faktycznie przesadził? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów