"Kobieta na krańcu świata" wraca! I to wcześniej, niż się spodziewaliśmy

Redakcja 07.10.2016
Martyna Wojciechowska
Fotografia: ONS

Na początku września Martyna Wojciechowska przepraszała fanów i mówiła, że w tym sezonie jej program nie będzie emitowany.

Szczere wyznanie podróżniczki i dziennikarki poruszyło prawie dwa miliony widzów. 6 września 2016 roku Martyna Wojciechowska opublikowała film, w którym wyjaśniła, jak wyglądał jej ostatni rok. Rodzinna tragedia, ciężka choroba i wypadek na motocyklu doprowadziły do tego, że zdjęcia do popularnego programu stacji TVN "Kobieta na krańcu świata" nie zostały ukończone. Na nowe odcinki mieliśmy czekać aż do wiosny 2017 roku. 

Na szczęście 6 października na Facebooku pojawiła się informacja, że w niedzielę 16 października program Martyny wraca na antenę. Nie cały sezon, ale zostaną wyemitowane te odcinki, które udało się zrealizować przed wystąpieniem komplikacji zdrowotnych, do których doszło po wypadku motocyklowym z udziałem dziennikarki.

Gratulujemy Martynie silnej woli i cieszymy się, że jednak dała radę przygotować dla Was kilka odcinków "Kobiety" – czytamy na Facebooku programu. 

Sezon co prawda jest niepełny, ale cieszę się, że będę mogła pokazać Wam moje bohaterki, które dałam radę odwiedzić, bo są niesamowite! Hurrrraaaaaa!!! Dziękuje Wam wszystkim za słowa wsparcia, zegar na www.martyna.pl odlicza już do premiery! Niemożliwe Nie Istnieje! – napisała na Facebooku Martyna Wojciechowska. 

To chyba jedna z najlepszych wiadomości ostatnich dni. W końcu ten program jest jedną z niewielu naprawdę wartościowych produkcji w telewizji. 

Martyna
Fotografia: martyna.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów