Wojewódzki do Warnke: "Zdradziłabyś Piotrka?". Aktorka wybrnęła i zaczęła bronić Vegi

Kuba Wojewódzki, Katarzyna Warnke z czerwoną szminką i Kuba Błaszczykowski w białej bluzie w programie Kuby Wojewódzkiego
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Katarzyna Warnke u Kubu Wojewódzkiego opowiedziała o tym, czy zdradziłaby Piotra Stramowskiego oraz broniła filmów Patryka Vegi, w których występuje.

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego gośćmi dziennikarza byli Katarzyna Warnke i Kuba Błaszczykowski. To właśnie aktorka wzbudziła największe emocje wśród publiczności. Wojewódzki pytał ją oczywiście o jej występy w filmach Patryka Vegi i inne aspekty kariery, ale również o życie prywatne. Jak na niego przystało, niektóre pytania były bardzo osobiste. Aktorka szczerze opowiedziała m.in. o tym, czy kiedykolwiek zdecydowałaby się na zdradę męża.

Zobacz także: Warnke rozebrała się w "Playboyu"! Tak magicznej sesji nie było w magazynie już dawno

Czy Warnke zdradziłaby Stramowskiego?

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że lubi zadawać swoim gościom trudne pytania. Tak też było tym razem. Katarzyna Warnke również jest aktorką znaną ze swojej szczerości. Postanowiła w związku z tym zmierzyć się z pytaniami dziennikarza, które z pewnością do prostych nie należały.

Jakie cechy musiałby posiadać mężczyzna, z którym zdradziłabyś Piotrka Stramowskiego - zaczął z grubej rury Wojewódzki.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć bardzo enigmatycznie.

W zdradzie jest taka wrażliwa granica, w której uchylają się drzwi lub nie. Nie jestem tak strasznie pewna, czy bym ich nie uchyliła. (...) Myślę, że flirt jest ok - powiedziała.

Następnie Wojewódzki rozmawiał z aktorką m.in. o tym, czy wolałaby być zapamiętana jako seksbomba, czy może jako dobra aktorka. Warnke stwierdziła, że po trochu jest połączeniem obu. Wojewódzki w końcu powrócił do tematu zdrad.

Ilu mężczyzn w Polsce chciałoby się z tobą przespać - zapytał.

Katarzyna Warnke, nieco już poirytowana tym tematem, postanowiła krótko odpowiedzieć.

Słuchaj Kuba, a to już ze mną nie ma innych tematów? Jestem już tu kolejny raz i znów takie pytania - powiedziała.

Temat rozmowy w związku z tym przeszedł na tor filmowy.

Zobacz także: Zdjęcie Warnke oburzyło internautów. Stramowski broni żony!

Warnke broni Vegi

Filmy Patryka Vegi, w których od pewnego czasu gra Warnke, nie do końca spotykają się z przychylnością widzów i krytyków. Wojewódzki przytoczył cytat jednej z recenzji filmu "Kobiety Mafii 2".

Warnke jest w filmie Vegi jak mewa szybująca nad dołem z gnojówką - przeczytał.

Katarzyna Warnke od razu stanęła w obronie Vegi i swoich kolegów z planu filmu.

Przykro mi ze względu na kolegów i Patryka. Nie zasłużyliśmy na to. To jest zwykły hejt, zwykłe chamstwo. To nie jest literackie, to jest gnojówka. Patryk robi te filmy z miłości - powiedziała.

Aktorka przyznała też, że lubi pracować z Patrykiem Vegą. Zapewne inni aktorzy również wychodzą z tego założenia. Obecnie reżyser przebywa na planie "Small World", w którym wystąpią m.in.: Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk, dla których również nie będzie to pierwsza współpraca z reżyserem.

Zobacz także: Warnke pokazała się w samych majtkach! Fanka: "Gdzie ty masz cellulit"? Gwiazda odpowiada

Tak niektóre gwiazdy wyglądały jeszcze 10 lat temu! Pamiętacie ich takich?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów