Karolak zaliczył wpadkę w "SNL Polska". Nawet on sam nie potrafił ukryć rozbawienia

Katarzyna Leszczyńska 23.01.2018
Tomasz Karolak zaliczył wpadkę w "SNL Polska"
Fotografia: Fotografie: Facebook/SNL Polska

Sparodiował również "Koronę Królów".

SNL Polska” to polska wersja znanego na całym świecie formatu telewizyjnego „Saturday Night Live”. Odcinki programu opierają się na znanych gwiazdach, które muszą każdy z nich poprowadzić przed publicznością na żywo. W każdej kolejnej odsłonie występuje również specjalna gwiazda muzyczna. Ostatni odcinek przyszło poprowadzić jednemu z najsłynniejszych polskich aktorów komediowych, Tomaszowi Karolakowi.

W odcinku „SNL Polska”, w którym prowadzącym był Karolak, działo się naprawdę bardzo dużo. Publiczność do łez rozbawiła przede wszystkim jedna sytuacja, która wydarzyła się w programie. Karolak miał poprowadzić skecz, przebrany za króla Salomona. Okazało się jednak, że wydarzyła się dość spektakularna wpadka, a tron, na którym siedział aktor nie chciał się obrócić. Ta sytuacja wywołała salwę śmiechu publiczności i samego zainteresowanego. Zobaczcie sami.

W tym odcinku gościem muzycznym był Grzegorz Hyży. Publiczności najbardziej spodobał się skecz dotyczący połączenia głośnej ostatnio produkcji „Korona Królów” i „Rodzinki.pl”, w której Karolak gra jedną z głównych ról. Aktor i tym razem wcielił się w głowę rodziny. Wraz z nim w skeczu wystąpił Mateusz Król, który w najnowszej produkcji TVP ogrywa rolę Kazimierza Wielkiego. Śmiechom nie było końca. Cały odcinek można obejrzeć na platformie Showmax.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów