Kamil Nożyński u Wojewódzkiego szczerze o narkotykach w polskim show-biznesie

Kamil Nożyński "Saful" w białej koszulce i czapce z daszkiem na Dominikanie
Fotografia: Instagram/Kamil Nożyński "Saful"

Kamil Nożyński to raper, który zagrał główną rolę w serialu HBO "Ślepnąc od świateł". Ostatnio był gościem Kuby Wojewódzkiego i szczerze opowiedział o narkotykach w show-biznesie.

Kamil Nożyński to polski raper, który do niedawna był znany przede wszystkim fanom tego gatunku muzycznego jako Saful. Niedawno jednak wystąpił w serialu HBO "Ślepnąc od świateł". Zagrał w nim główną rolę i tym samym zyskał uwielbienie widzów. Teraz gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Siedząc na kanapie opowiadał o swoich początkach w show-biznesie, a dziennikarz, jak na niego przystało, zadawał mu niekiedy bardzo niewygodne pytania. 

Zobacz także: 5 seriali, o których było najgłośniej w 2018 roku! Widziałeś wszystkie?

Kamil Nożyński o narkotykach w polskim show-biznesie

Serial "Ślepnąć od świateł" przedstawia historię warszawskiego dilera, który dostarcza narkotyki m.in. osobom ze świata show-biznesu. Wojewódzki nawiązał do tego w rozmowie, tym samym pytając o to, czy sceny w serialu mogą mieć coś wspólnego z prawdą. 

Wtargnąłeś do show-biznesu błyskawicznie. Powiedz, czy ludzie w branży bardziej chleją, czy jednak ćpają - spytał Wojewódzki.

Nie musiał długo czekać na odpowiedź. Nożyński bez wahania odpowiedział, że "nocne życie w Warszawie" ma wiele wspólnego z tym, co mogliśmy zobaczyć na ekranie.

Chyba robią wszystko i do tego regularnie uprawiają seks. Zresztą doskonale wiesz, jak wygląda nocne życie w Warszawie - odpowiedział bez wahania raper.

Kamil wspomniał też o tym, w jaki sposób sam radzi sobie z popularnością, która nagle na niego spłynęła. Przyznał, że czasami rozpoznawalność bywa uciążliwa.

Nie ma dnia, żeby ktoś nie prosił mnie o selfie i autografy. Nie sądziłem, że będę kiedykolwiek rozpoznawalny, że serwisy plotkarskie będą o mnie pisać, że ty mnie zaprosisz - przyznał Nożyński.

Z pewnością dla rapera występ w "Ślepnąć od świateł" był wielkim wyzwaniem, z którym świetnie sobie poradził. Serial HBO na podstawie powieści Jakuba Żulczyka śmiało można nazwać najlepszym polskim serialem 2018 roku.

Zobacz także: Seriale idealne na wieczór. TOP 11 

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów