Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Padły ostre słowa. "Traktowali nas jak pionki"

Hanna Skowron 14.12.2018
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: East News

Tancerka w emocjonalnym wpisie oświadczyła, że kończy przygodę z programem.

Agnieszka Kaczorowska znana jest z tego, że mówi to, co myśli. Gwiazda napisała kilka ostrych słów na temat show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym występowała od 2014 roku. Tancerka oświadczyła, że już nie wróci do programu.

Kaczorowska w tanecznym show dała się poznać z innej strony niż dotychczas. Odtwórczyni roli Bożenki i polska tancerka klasy S występowała w programie m.in. Rafałem Maślakiem i Nikodemem Rozbickim. Jednak, jak się okazuje, tamtej pracy nie wspomina najlepiej. Na Instagramie nie szczędziła show gorzkich słów.

Kaczorowska nie zostawiła suchej nitki na "Tańcu z Gwiazdami"

Aktorka zdradziła, że jej inne życiowe projekty cieszą ją bardziej. Chodzi o szkołę tańca oraz jej długoletnią współpracę na planie "Klanu".

Od 1999 roku zaczęłam grać w serialu "Klan" i nic się w tym temacie nie zmieni, ponieważ jest to produkcja, przy której nie tylko dobrze się pracuje, ale nigdy też nie ogranicza mi ona rozwoju na żadnych innych polach. Jestem też w stanie godzić nagrania z prowadzeniem mojej szkoły, a jest to zawodowo projekt mojego życia i nie zamierzam go odpuścić - zdradziła.

Kaczorowska stawia sprawę jasno. W przyszłości nie zobaczymy już jej w "Tańcu z Gwiazdami". Agnieszka stawia teraz na życie rodzinne, a - jak podkreśla - do tej pory brakowało na nie czasu.

Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to, co wyniosłam, to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą, ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej, niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu, po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów - podkreśliła.

Przy okazji gwiazda opisała kulisy pracy w programie. Wypowiedziała się także na temat złego traktowania tancerzy, którzy, według niej, nie mogą mieć własnego zdania. Nie zabrakło gorzkich słów.

Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego... dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku - napisała aktorka.

Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz 
ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI. (...) Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu - dla promocji swojej szkoły. Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję - oceniła.

Kaczorowska jasno dała do zrozumienia, że do show już nie wróci.

Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości... Mam inne plany i marzenia - podsumowała.

Myślicie, że to słuszna decyzja?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz, ile gwiazdy inkasują za grę w serialach! TOP 10

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów