Juror "Mam talent!" miał poważny wypadek. Mężczyzna złamał kręgosłup!

Julita Buczek 10.08.2020
mam talent
Fotografia: mediadrumworld.com / Andy Penfol/Media Drum/East News

Juror popularnego show uległ bardzo poważnemu wypadkowi, który sprawił, że 60-latek musiał przejść bardzo poważną operację.

Simon Cowell to jeden z najbardziej charyzmatycznych jurorów zagranicznej wersji programu "Mam talent!" oraz "X Factor".

Niedawno znany 60-latek uległ poważnemu wypadkowi, który sprawił, że gwiazdor musiał poddać się długiej operacji.

Juror "Mam talent!" złamał kręgosłup

Jak się okazuje popularny brytyjczyk, miał niedawno bardzo poważny wypadek i jego kariera może potoczyć się zupełnie inaczej, niż zakładał. Według doniesień zagranicznych mediów Simon miał bardzo poważny wypadek. W miniony weekend 60-latek testował swój rower elektryczny i przez nieuwagę spadł z podjazdu. Wypadek był na tyle poważny, że nie obyło się bez interwencji chirurga.

Simon spadł z roweru w sobotę po południu podczas testowania z rodziną swojego nowego sprzętu. Złamał kręgosłup i został zabrany do szpitala na operację. Czuje się dobrze, jest pod obserwacją i jest w najlepszych możliwych rękach - napisała w oficjalnym oświadczeniu rzeczniczka gwiazdora.

Następnego dnia Simon na swoim instagramowym koncie opublikował cenną radę.

Jeśli kupujesz elektryczny rower, przeczytaj instrukcję przed pierwszą jazdą. Złamałem część mojego kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe słowa szybkiego powrotu do zdrowia. Chciałbym również bardzo podziękować wszystkim lekarzom oraz pielęgniarkom. To jedni z najmilszych ludzi, jakich poznałem – napisał juror.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: O nim marzą kobiety! Bohater show Netflixa ma 195 cm wzrostu, tatuaże i miliony obserwatorek na Instagramie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów