TVN ogłosił jesienną ramówkę! Seriale i programy, które obejrzymy od września

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki w spocie wizerunkowym stacji TVN na jesień 2019
Fotografia: YouTube/tvnpl

TVN ogłosił swoje nowości programowe na jesień! Już wiemy, co powróci i co nowego pojawi się na antenie stacji. Czeka nas interesująca jesień przed telewizorem. 

TVN ogłosił właśnie, jakie filmy i seriale pojawią się na antenie stacji jesienią 2019 roku. Czeka nas sporo powrotów, niektóre nawet po latach! Wśród nich m.in. serial "39 i pół tygodnia". To jednak nie wszystko. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, zaprezentował także zupełne nowości. Wśród nich głośny program "Starsza pani musi fiknąć", w którym wystąpią m.in.: Dawid Kwiatkowski, Magda Gessler oraz Andrzej Piaseczny.

Zobacz także: Marcin Prokop na ramówce TVN-u do Woźniak-Starak: "Agnieszko, nasze myśli są z tobą"

Jesienna ramówka TVN: "Starsza pani musi fiknąć" i inne nowości

Jak podaje Onet, na konferencji ramówkowej TVN-u pojawiły się największe gwiazdy stacji. Ogłoszono, jakie programy zobaczymy na antenie po wakacjach.

"Starsza pani musi fiknąć" to show z udziałem gwiazd. Znani wystąpią w nim wraz ze swoimi dziećmi lub rodzicami. Program polega na tym, że bohaterowie wyjeżdżają w odległe miejsce i muszą sprawdzić się w trudnych warunkach. Zadania przygotowują dla nich najbliżsi. W programie wystąpią m.in.: Dawid Kwiatkowski z mamą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz Magda Gessler z synem. Produkcja na antenie pojawi się 4 września i będzie emitowana w środy o godzinie 21:30

Inną jesienną nowością TVN-u jest serial "39 i pół tygodnia". No, może nie do końca nowością. To kontynuacja znanego nam już wszystkim serialu "39 i pół", który po 10 latach wraca na antenę! W serialu ponownie występują gwiazdy produkcji, a wśród nich: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Marina Łuczenko-Szczęsna, Dorota Deląg, Antek Królikowski i Magdalena Lamparska. Pierwszy odcinek "39 i pół tygodnia" na antenie zostanie wyemitowany w niedzielę 8 września o godzinie 21:30.

Jesienna ramówka TVN: wielkie powroty

Na antenę TVN-u wracają oczywiście kultowe programy. Wśród nich: "Kuchenne rewolucje", "Masterchef", "Mam talent" oraz "Top Model". Nie zabraknie też dobrze nam znanych seriali. Będziemy mogli oglądać nowe odcinki takich produkcji jak: "Pułapka" oraz "Pod Powierzchnią". 

W ramówce pozostają seriale paradokumentalne, tj.: "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda", które nadal cieszą się ogromną popularnością. Powraca także "Król TVN-u" ze swoim programem "Kuba Wojewódzki". 

Co ciekawe, we wrześniu ruszą zdjęcia do programu... Edyty Górniak! Piosenkarka na antenie TVN-u będzie uczyła się jeździć samochodem. Właśnie dlatego też pojawia się w spocie wizerunkowym jesiennej ramówki.

Poniżej przedstawiamy pełną listę seriali i programów, które pojawią się na antenie stacji TVN, wraz z ich datami premier.

 • "Na wspólnej" - poniedziałek-czwartek, 20:15
 • "Milionerzy" - od 2 września, poniedziałek-czwartek, 20:55
 • "Pułapka" - od 3 września, wtorek, 21:30
 • "Kuba Wojewódzki" - od 3 września, wtorek, 22:30
 • "Starsza pani musi fiknąć" - od 4 września, środa, 21:30
 • "Kuchenne rewolucje" - od 5 września, czwartek, 21:30
 • "Kobieta na krańcu świata" - od 8 września, niedziela, 11:00
 • "36.6°C" - od 7 września, sobota, 18:00 
 • "Mam talent" - od 8 września, sobota, 20:00
 • "Masterchef" - od 8 września, niedziela, 20:00
 • "39 i pół tygodnia" - od 8 września, niedziela, 21:30
 • "Pod powierzchnią" - od 22 października, wtorek, 21:30
 • "My Way" - od 30 października, środa, 21:30

Zobacz także: Top Model powraca na antenę TVN! Co już wiemy o nowej edycji?

8 września powraca serial "39 i pół"! Zobaczcie, jak przez lata zmieniły się gwiazdy produkcji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów