Jennifer Lopez i Jimmy Fallon w tanecznym pojedynku

Magdalena Kulej 10.05.2018
Jennifer Lopez i Jimmy Fallon w tanecznym pojedynku
Fotografia: Youtube.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

48-letnia wokalistka była gościem programu The Tonight Show Jimmy'ego Fallona, w którym zmierzyła się z prowadzącym w wyjątkowo zabawnej konkurencji.

Do tego, że Jennifer Lopez jest świetną tancerką nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu zgodzi się też, że Jimmy Fallon, prowadzący The Tonight Show, to jeden z najzabawniejszych i najpozytywniejszych osobowości za oceanem. Z duetu Jimmy i JLo musiało więc wyjść coś dobrego. Zwłaszcza, że sprawa dotyczy tanecznego pojedynku. 

Zobacz także: Alicia Keys udaje Adele w The Tonight Show With Jimmy Fallon

9 maja 48-letnia piosenkarka była gościem programu Fallona, w którym raz jeszcze dowiodła, jak dobrze się porusza. Tym jednak razem wyzwanie. Które przygotowano dla gwiazdy i prowadzącego było nietypowe. Bo czy energiczny taniec do wolnych ballad i „najmniej tanecznych” utworów z lat 70 o jakich można tylko pomyśleć wydaje się naturalny?

Rywalizacja była zaciekła, ale w tej konkurencji Jennifer nie dała Fallonowi żadnych szans. To było niesamowite! Jak to możliwe, że ona ma prawie 50 lat? – pytają internauci. A waszym zdaniem kto zwyciężył w tanecznym pojedynku?

Zobacz także: Celine Dion w show Jimmy'ego Fallona naśladowała gwiazdy

Zagłosuj

Kto zwyciężył w tanecznej konkurencji?

Liczba głosów:

Autor: Magdalena Kulej

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów