10.05.2018 15:59

Jennifer Lopez i Jimmy Fallon w tanecznym pojedynku

48-letnia wokalistka była gościem programu The Tonight Show Jimmy'ego Fallona, w którym zmierzyła się z prowadzącym w wyjątkowo zabawnej konkurencji.

Jennifer Lopez i Jimmy Fallon w tanecznym pojedynku

Fot. Youtube.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Do tego, że Jennifer Lopez jest świetną tancerką nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu zgodzi się też, że Jimmy Fallon, prowadzący The Tonight Show, to jeden z najzabawniejszych i najpozytywniejszych osobowości za oceanem. Z duetu Jimmy i JLo musiało więc wyjść coś dobrego. Zwłaszcza, że sprawa dotyczy tanecznego pojedynku. 

Zobacz także: Alicia Keys udaje Adele w The Tonight Show With Jimmy Fallon

9 maja 48-letnia piosenkarka była gościem programu Fallona, w którym raz jeszcze dowiodła, jak dobrze się porusza. Tym jednak razem wyzwanie. Które przygotowano dla gwiazdy i prowadzącego było nietypowe. Bo czy energiczny taniec do wolnych ballad i „najmniej tanecznych” utworów z lat 70 o jakich można tylko pomyśleć wydaje się naturalny?

Rywalizacja była zaciekła, ale w tej konkurencji Jennifer nie dała Fallonowi żadnych szans. To było niesamowite! Jak to możliwe, że ona ma prawie 50 lat? – pytają internauci. A waszym zdaniem kto zwyciężył w tanecznym pojedynku?

Zobacz także: Celine Dion w show Jimmy'ego Fallona naśladowała gwiazdy

Kto zwyciężył w tanecznej konkurencji?

Autor: Magdalena Kulej