Uczestnik "Agent-Gwiazdy 3" już typuje "czarny charakter" nowej edycji show. "To kawał diablicy"

Katarzyna Leszczyńska 12.01.2018
Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS

Po tej gwieździe nikt by się tego nie spodziewał.

Reality show z udziałem gwiazd zawsze wzbudza wiele emocji widzów. Tak też jest z programem „Agent-Gwiazdy”. Co roku z zapartym tchem oczekujemy, kto wystąpi w nowej edycji. Ostatnio poznaliśmy uczestników trzeciej odsłony programu. Choć ich zmagania dopiero przed nami, już zaczynają pojawiać się pierwsze szczegóły tego, co wydarzy się w odcinkach prowadzonych przez Kingę Rusin.

Na temat nowej edycji „Agenta-Gwiazdy” ostatnio zdecydował się wypowiedzieć Tomasz Ciachorowski. Aktor znany z serialu „Majka” jest jednym z uczestników trzeciej odsłony programu. W rozmowie z Przeambitni.pl zdecydował się zdradzić trochę szczegółów dotyczących swojego udziału w reality show. Opowiedział przede wszystkim, z kim udało mu się zaprzyjaźnić.

Zaprzyjaźniłem się bardzo z paroma osobami. (…) O każdym z uczestników mogę wypowiadać się w samych superlatywach – zdradza Ciachorowski.

Aktor dużą część swojej wypowiedzi poświęcił jednak jednej uczestniczce – Julii Wróblewskiej. To, że dziewczyna wystąpi w nowym „Agencie” było zaskoczeniem dla wszystkich. Zwłaszcza, że większość telewidzów kojarzy ją przede wszystkim z rolą Michaliny w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”, w której wcieliła się, gdy miała zaledwie 8 lat. Dziewczyna później dorastała na oczach widzów. Wystąpiła w „Listach do M.”, a obecnie pracuje na planie serialu „M jak miłość”.

W związku ze swoim młodym wiekiem, w którym rozpoczęła przygodę z show-biznesem, ludzie uważają ją za drobną, uroczą dziewczynkę. Jak zdradza Ciachorowski, widzowie „Agenta” będą mogli poznać zupełnie nowe oblicze Julii Wróblewskiej, która w programie jest pełna determinacji, pomimo tego, że jest najmłodszym uczestnikiem tej edycji.

Julka jest bardzo przebiegła wbrew pozorom. Jest bardzo uśmiechnięta, sprawia wrażenie takiego aniołka, ale to jest kawał diablicy. (…) Nie przebiera w środkach – zdradził Ciachorowski.

Aż trudno uwierzyć, że aktor opowiada o tej samej dziewczynce, którą znamy z „Tylko mnie kochaj”. Już nie możemy się doczekać, aż będziemy świadkami jej przemiany w „diablicę nie przebierającą w środkach”. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów