Pamiętacie go? To jego pokonał Podsiadło w finale "X-Factora". Jak dziś wygląda Marcin Spenner?

Marcin Spenner w jeansach i marynarce w kratkę podczas nagrań do programu "X-Factor"
Fotografia: TRICOLORS/East News

Był w finale programu "X-Factor" i przegrał tylko z Dawidem Podsiadło. Zobaczcie, jak dziś wygląda Marcin Spenner.

Druga edycja programu "X-Factor", choć trudno w to uwierzyć, miała miejsce aż 8 lat temu! To właśnie wtedy na dużej scenie zadebiutowali m.in.: Dawid Podsiadło oraz Ewelina Lisowska. W finale tej odsłony "X-Factora" znalazł się Marcin Spenner, który niestety przegrał wówczas z Podsiadło, ale pokazał się z jak najlepszej strony. Teraz wciąż tworzy muzykę i wciąż co jakiś czas pojawia się w mediach. Prowadzi też profil na Instagramie, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak dziś wygląda.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki żegna Gienka Loskę. "Nigdy nie było nam po drodze"

Jak dziś wygląda Marcin Spenner z programu "X-Factor"?

Program "X-Factor" wykreował wiele gwiazd. Największą karierę po pierwszej edycji show zrobił Michał Szpak, a po drugiej... oczywiście Dawid Podsiadło.

To właśnie ten drugi pokonał w drugiej edycji Marcina Spennera, który także dotarł aż do finału popularnego talent-show.

Dziś Marcin Spenner wciąż zajmuje się tworzeniem muzyki, co możemy zobaczyć na jego profilach na portalach społecznościowych. Przede wszystkim skupił się na niekomercyjnych kawałkach. Przed pandemią regularnie koncertował i ma wielu wiernych fanów. 

Bez wątpienia jednak zmienił się od czasu swoich występów w "X-Factorze", podobnie jak pozostali uczestnicy. Zobaczcie, jak dziś wygląda Marcin Spenner!

Zobacz także: Meghan Markle pojawiła się w amerykańskim "Mam Talent"! Do sieci trafiło nagranie

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić. 

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów