"Iron Majdan": Rozenek bliska rezygnacji z programu? "Mam tu umrzeć, żeby ktoś zobaczył, że to jest dziwne?"

Katarzyna Leszczyńska 13.03.2018
Iron Majdan
Fotografia: Fotografie: X-NEWS

"Iron Majdan" z odcinka na odcinek budzi coraz więcej emocji. Tym razem bohaterom przyszło zmierzyć się z ciężkimi warunkami na Islandii. 

Za nami kolejny odcinek „Iron Majdan” i jeszcze więcej emocji niż poprzednio. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan musieli poradzić sobie z trudnymi warunkami panującymi na Islandii. To, na co byli skazani w najnowszym wyzwaniu, przeszło najśmielsze oczekiwania Perfekcyjnej.

Zobacz także: Rozenek i Majdan bali się sami oglądać "Iron Majdan"? Na pomoc przyszła inna znana para

Kłopoty zaczęły się już na początku. Majdanowie, w mroźnych warunkach, musieli przygotować się do trudnej misji, która ich czekała. Pierwszym zadaniem było przejechanie przez rzekę samochodem. W pewnym momencie samochód zgasł, przez co Małgorzata musiała wysiąść z samochodu do lodowatej wody i przeciągnąć linę do auta, które wyciągnęło Radosława z samochodem. Następnego dnia wody było znacznie więcej, przez co przejazd był całkiem niemożliwy.

To jest dramat, ja tutaj nie będę przyjeżdżała. My się topimy – mówiła przerażona Rozenek.

Był to jednak początek trudnej przygody, która dopiero czekała na sławne małżeństwo.

Rozenek rezygnuje z „Iron Majdan”?

Gdy dotarli na lodowiec, musieli nauczyć się, w jaki sposób posługiwać się rakami przyczepianymi do butów, żeby móc chodzić po lodzie i czekanami, które również miały ułatwić im przemieszczanie się po nim. Temperatura panująca na miejscu zadania nie ułatwiła im jednak sprawy. To sprawiło, że Małgorzata Rozenek chciała zrezygnować z udziału w programie.

Ja nie będę schodziła na dół. Ja to pie*rzę. Wracam do domu, mnie to już przestaje bawić. Czy mam tu umrzeć, żeby ktoś zobaczył, że to jest dziwne? Po*ierdoliło was – krzyczała w stronę produkcji przemarznięta Rozenek.

Narastające emocje doprowadziły nawet do sprzeczki między Małgorzatą i Radosławem. Perfekcyjna za wszelką cenę chciała zrezygnować z dalszych ćwiczeń. To natomiast nie do końca spodobało się jej mężowi.

Ja nie idę na dół. Radzio też nie zejdzie – oznajmiła Rozenek.

Nie mów za mnie – zirytował się Radosław.

Ostatecznie udało im się dokończyć ćwiczenia. Następnego dnia czekało ich ostateczne wyzwanie. Musieli zmierzyć poziom gazu, schodząc do jednego z kraterów aktywnego wulkanu Hekla. Choć Małgorzata Rozenek wciąż nie była przekonana do tego zadania, świadoma wagi swojego czynu, zdecydowała się mu sprostać. Ciekawe, co produkcja przygotowała dla nich na przyszły tydzień. Czy będzie równie ciężko?

Zobacz także: Dorota Gardias o "Iron Majdan". Jej słowa mogą nie spodobać się Rozenek i Majdanowi

Małgorzata Rozenek Iron Majdan
Fotografia: X-NEWS
Małgorzata Rozenek Iron Majdan
Fotografia: X-NEWS
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Iron Majdan
Fotografia: X-NEWS

Zobaczcie także, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów: 

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów