Internauci uznali go za najbardziej irytującego uczestnika "Milionerów". Nie wytrzymał nawet Hubert Urbański

Mateusz Patyk 27.04.2017
Hubert Urbański
Fotografia: ONS

W pewnym momencie widzowie zaczęli się zastanawiać, kto tak naprawdę prowadzi ten program.

Po środowym odcinku "Milionerów" z 26 kwietnia internauci nie mają wątpliwości.

W sieci zgodnie okrzyknięto Marcina Miaskowa-Kowalczyka jednym z najbardziej irytujących uczestników popularnego teleturnieju. Jak podaje NaTemat.pl, według oglądających jego zmagania na ekranie, dał się poznać jako pretensjonalna, przemądrzała i drażniąca swoim zachowaniem osoba.

Dość "ekscentryczne" zachowanie mężczyzny mogło wynikać z faktu, że ma już doświadczenie w występach przed kamerami. Wcześniej pokazał swoje intelektualne umiejętności jako uczestnik programu "The Brain. Genialny umysł". Zasłynął wtedy ułożeniem kostki Rubika w zaledwie 12 sekund. Szkoda, że tak łatwo nie poszło mu już z pytaniem za 75 tysięcy złotych.

Śmiać się, czy płakać?

Przez większość czasu spędzonego na fotelu dla grającego o milion, Marcin wychodził z siebie, aby zabłysnąć. Niestety, widzowie zgromadzeni przed telewizorami nie mogli przejść obojętnie wobec dziwnego tonu głosu, sposobu mówienia oraz przemądrzałego sposobu, w jaki odpowiadał prowadzącemu. W pewnym momencie Hubert Urbański skwitował jego zachowanie porównaniem do Kuby Wojewódzkiego, proponując mu nawet zastąpienie "Króla TVN-u".

Punktem kulminacyjnym niefortunnego występu irytującego publiczność Marcina było dotyczące Unii Europejskiej. Gdy z ust  prowadzącego zabrzmiała jego treść: "Co nie jest organem UE?", ten wypalił, że na pewno nie jest... wątroba. Zagroził również rozwiązaniem całej Unii, jeżeli nie uda mu się zaznaczyć prawidłowej odpowiedzi.

Uczestnik miał pecha. Wybrał źle, co skutkowało straceniem 35 tysięcy złotych. Ale to wcale nie pozbawiło mężczyznę tupetu. Po wstaniu z miejsca, podszedł do Urbańskiego i przytulił go twierdząc, że teraz są przyjaciółmi. Gospodarz programu musiał więc robić dobrą minę do (nomen omen) złej gry i był o mały włos od płaczu... ze śmiechu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów