Internauci skrytykowali wygląd uczestniczki "Rolnik szuka żony". Burza w komentarzach. "Spójrzcie na siebie"

Emilia Klima 15.09.2017
Rolnik szuka żony
Fotografia: Facebook.com/rolnikszukazony

Pod zdjęciem uczestniczki "Rolnik szuka żony" rozgorzała dyskusja na temat jej wyglądu. 

"Rolnik szuka żony" to cieszący się niesłabnącą popularnością program dokumentujący poszukiwania miłości na polskiej wsi. W najnowszym sezonie partnerki szuka między innymi rolnik Zbyszek, który wyboru dokonana z kandydatek, które zgłosiły się do show. Jedną z nich jest 28-letnia cukierniczka Kinga, która pochodzi z tej samej miejscowości, co on i zna go z widzenia, ale nie wystarczyło jej odwagi, by podejść i się przedstawić. 

Wizytówkę uczestniczki zaprezentowano na facebookowej stronie programu. Dziewczynę wyróżnia skromny ubiór, naturalna uroda i brak makijażu. I właśnie tego faktu nie mogła przeboleć część "hejterów", którzy zostawili pod komentarzem bardzo nieprzyjemne komentarze pod jej adresem.

Matko kochana. Jak Ty kobieto wyglądasz. Wstałaś dopiero i po bułki wyskoczyłaś? Byś się ogarnęła. 

Masakra z tą kobietą. Jak ona wygląda?! Brak słów i ten ubiór... A na ławeczce siedziała jak jakiś chłop - to tylko niektóre z uwag.

"Spójrzcie na siebie" 

Na szczęście, w obronie dziewczyny stanęła cała rzesza internautów, w tym takich, którzy znają ją osobiście i wiedzą, jaka to wartościowa dziewczyna. Inni podkreślali, jaka to prosta sprawa oceniać wygląd innych w internecie. 

Niektórych komentarzy nie da się czytać. Jak łatwo jest oceniać człowieka po wyglądzie, ehhh. Ta dziewczyna jest taka na co dzień, bardzo sympatyczna, pracowita. Niech każdy spojrzy na siebie.

Dajcie dziewczynie święty spokój. Spójrzcie na swoje gęby, bo idealne nie jesteście... Nie powinno interesować was to, kto jak wygląda i jak się ubiera - pisali.

Mamy nadzieję, że uczestniczka nie będzie przejmować się komentarzami "idealnych" internautów. Trzymamy kciuki za walkę o serce Zbyszka ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów