Internauci bezlitośni dla uczestnika "Milionerów". "Masakra, nie zna tekstów Młynarskiego..." - piszą w komentarzach

Redakcja 05.04.2017
Screen z programu "Milionerzy"
Fotografia: www.instagram.com/huberturbanski_official

Mężczyzna, gdy usłyszał pytanie stwierdził, że niestety "nic mu nie świta". 

Uczestnik "Milionerów" nie potrafił dokończyć słów piosenki Wojciecha Młynarskiego, czego nie mogą wybaczyć mu internauci. 

Gdy w programie "Millionerzy" Rafał Augusiewicz usłyszał pytanie za 40 tysięcy złotych, zapewne wielu pomyślało, że ma wygraną w kieszeni. Wszak dotyczyło jednej z najpopularniejszych piosenek Wojciecha Młynarskiego "Jesteśmy na wczasach". 

W programie padło pytanie: "Wojciech Młynarski śpiewał: Jesteśmy na wczasach...". Uczestnik miał do wyboru cztery odpowiedzi: wczasy pierwsza klasa, można tu pohasać, w tych góralskich lasach, ognisko przygasa. 

Niestety, okazało się, że mężczyzna nie znał odpowiedzi na to pytanie. Jak stwierdził, "nic mu nie świta". 

Niestety, nie znam tego tekstu. Nic nawet mi nie świta, żeby to dokończyć. Każda z tych odpowiedzi jest sensowna. Każdy z tych odpowiedzi jako tako się rymuje i każda z tych odpowiedzi może być odpowiedzią dobrą (…) - powiedział Augusiewicz w programie. 

"Nie wybaczę!"

Ostatecznie zrezygnował z gry i wrócił do domu z 20 tysiącami złotych w kieszeni. Poznał także prawidłową odpowiedź, która brzmi: "w tych góralskich lasach". Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. 

Masakra, nie zna tekstów Młynarskiego, żenada - napisał internauta na Facebooku "Milionerów" 

Młynarskiego nie wybaczę! - dodał kolejny.

Jakby go zapytali, kto prowadzi w TVN program "Agent Gwiazdy" to typ by wiedział. Ale zaskoczyli go tak trudnym pytaniem o tekst piosenki, który raczej każdy kojarzy i po ptakach...cóż. Takie mamy w tych czasach mądre społeczeństwo. Dziwi mnie to, że tym ludziom z takim poziomem wiedzy nie jest wstyd się zgłaszać do tego programu - napisała internautka na Facebooku. 

Dziś pytanie za 40 tysięcy o dokończenie klasyka "Jesteśmy na wczasach...", a graczowi "nic nie świta". Co się dzieje z ludźmi? - pyta internauta na Twitterze. 

Oczywiście, nie brakuje też głosów broniących uczestnika. Internauci zauważają, że wszystkiemu winny może być stres, który towarzyszy graczom w studio. 

Jestem ciekawa, czy wy wszyscy, którzy się teraz wymądrzacie, znalibyście odpowiedź na każde pytanie, siedząc tam na fotelu - napisała internautka na Twitterze. 

Już bez przesady, że to taki wstyd. Ja znam sporo odpowiedzi w programie, a tego też nie wiedziałam. Dla mnie to nic dziwnego - napisała internautka na Facebooku. 

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie stres odgrywa tu znaczącą rolę. W poprzednich edycjach uczestnicy także nie potrafili odpowiedzieć na, wydawałoby się, proste pytania. Wtedy jednak nikt nie musiał czytać o sobie nieprzychylnych komentarzy, bo i media społecznościowe nie były tak popularne. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów