Ibisz do Liszowskiej: Nie musisz pracować, po co to robisz? Jej odpowiedzieć zdecydowana i celna

Anna Respondek 06.11.2017
"Demakijaż"
Fotografia: Ipla.tv/Demakijaż

To pytanie mogło nie spodobać się aktorce. Wybrnęła idealnie. 

Joanna Liszowska to znana polska aktorka, która na swoim koncie ma wiele ról filmowych i teatralnych. Obecnie gra w popularnym serialu "Przyjaciółki", wcielając się w jedną z głównych bohaterek, Patrycję Kochan

Aktorka od 2010 roku związana jest ze szwedzkim biznesmenem, z którym ma dwie córki Stellę i Emmę. W programie Krzysztofa Ibisza  "Demakijaż" postanowiła opowiedzieć o tym, jaka była jej pierwsza praca. 

W moim domu sytuacja finansowa była stabilna, ale się nie przelewało, więc wiedziałam, że jeśli czegoś nie potrzebuję, ale bardzo pragnę sobie kupić, to po prostu muszę sobie na to zarobić. Pracowałam więc w dwóch miejscach, roznosiłam ulotki i pracowałam w lokalnej kafejce. W kolejne wakacje pracowałam w salonie Mercedesa, robiłam kawę, odkurzałam gablotki i takie tam proste rzeczy. Wszystko po to, żeby sobie kupić martensy - powiedziała. 

Prowadzący zauważył, że w tym momencie życia, Liszowska mogłaby pozwolić sobie na to, żeby zrezygnować z pracy. 

Mogłabyś sobie pozwolić na to, żeby nie pracować, jesteś spełnioną mamą, więc po co to robisz? - zapytał.

Liszowskiej ewidentnie nie spodobało się to pytanie, postanowiła na nie odpowiedzieć ostro i stanowczo, jednak z klasą. 

Sądzę, że najlepsza mama, to szczęśliwa mama. Jeżeli jest się człowiekiem aktywnym i chce się rozwijać, chce się spełniać, ma się marzenia zawodowe, to należy to robić. A ja po prostu kocham pracę w teatrze - wytłumaczyła. 

Myślicie, że powinien o to pytać? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów