Gwiazdy chciały zapłacić za udział w drugiej edycji "Azja Express". "Proponowali grube pieniądze"

Redakcja 10.01.2017
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: East News

Polskie gwiazdy, aby wziąć udział w popularnym show są w stanie posunąć się do naprawdę szalonych rzeczy. 

Druga edycja "Azja Express" to już pewna informacja. Prawdopodobnie już wiosną 2017 roku na antenie stacji TVN zobaczymy polskie gwiazdy, które będą starały się przeżyć za 1 dolara dziennie.I nie można się dziwić - Polacy pokochali zmęczonych, nieumalowanych i nierzadko wściekłych celebrytów, którzy przemierzali drogi Wietnamu, Laosu, Kambodży i Tajlandii. 

Ponieważ pierwsza edycja "Azja Express" okazała się wielkim hitem, który w środowe wieczory przed telewizory przyciągał miliony Polaków, powstanie drugiej edycji od od pierwszych odcinków było murowane. Program to także świetna okazja dla celebrytów, aktorów i gwiazd estrady, którzy mają szansę pokazać się od zupełnie innej strony, lub po prostu o sobie przypomnieć. Ci, którzy spodobali się widzom, mogą spać spokojnie - ich wartość po programie tylko wzrosła, a świetnym przykładem są uwielbiani przez widzów Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Nie przeszkodziło im nawet to, że odpadli już jako druga para. 

Są jednak i tacy, którzy po udziale w programie poradzić sobie muszą z falą hejtu i nienawiści. Wystarczy wspomnieć Renatę Kaczoruk, modelkę i partnerkę Kuby Wojewódzkiego. Udział w programie był dla niej ogromną szansą na wypromowanie się. I fakt, udało się, ale z miernym skutkiem - Renata Kaczoruk szybko została okrzyknięta przez internautów "Żenulką". Nie szczędzili jej słów krytyki i zalewali negatywnymi komentarzami jej profile w mediach społecznościowych.

Zobacz: Karma wróciła do Renaty Kaczoruk. Jeżeli chcesz kogoś obrazić, powiedz mu prawdę o nim samym

Uczestnicy pierwszej edycji programu "Azja Express"
Fotografia: ONS

Uczestnicy pierwszej edycji programu "Azja Express"

Gwiazdy zdolne do wszystkiego

Mimo że udział w programie "Azja Express" to ryzykowna sprawa, nie brakuje chętnych, którzy chcą wziąć w nim udział. Co więcej, są i takie gwiazdy, które za angaż są w stanie zapłacić naprawdę duże pieniądze. Takie rewelacje zdradziła prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, która wyemitowana została na kanale TVN. 

Spotykam gwiazdy, które mówią mi, że jakbym potrzebowała asystentki na planie, to ja chętnie. Były próby przekupstwa, proponowali mi grube pieniądze. Może nie bezpośrednio mnie, ale rzeczywiście mam taki przypadek na koncie, że ktoś był skory dużo zapłacić - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

O tym, do jakiego kraju wysłani zostaną celebryci w drugiej edycji show, wciąż oficjalnie nie potwierdzono. Pojawiają się jednak głosy, że tym razem wybór padnie na Indie. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie sceny kręcone będą w Indiach, czy może również w sąsiadujących państwach. Jednak, najbardziej oczekiwaną informacją jest ta mówiąca o tym, kogo zobaczymy w programie.

Druga edycja "Azja Express" - uczestnicy

Choć zapewne kontrakty są już podpisane, stacja TVN dba o to, aby lista uczestników przedwcześnie nie wyciekła do mediów. Są jednak typy. Joanna Moro, Natalia Siwiec, Zosia Ślotała, Michał Kwiatkowski, Aneta Zając, Urszula Dębska i Piotr Stramowski - to między innymi ich typuje się jako uczestników drugiej edycji programu "Azja Express". Nie są to jednak potwierdzone informacje, a jedynie rozsiewane plotki. Nawet Piotr Kraśko stwierdził, że mógłby wziąć udział w tego typu reality show. Na przygodę życia zabrałby oczywiście swoją żonę, Karolinę Ferenstein-Kraśko. Udział małżonków wydaje się jednak mało prawdopodobny.

Na oficjalną informację, które gwiazdy wezmą udział w programie będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Niemal pewne jest to, że druga edycja "Azja Express" przyciągnie przed telewizory wielu Polaków, którzy ponownie wybiorą swoich ulubieńców i wskażą największych przegranych kontrowersyjnego show. 

Plotka głosi, że w drugiej edycji show "Azja Express" wystąpi Piotr Stramowski
Fotografia: East News

Plotka głosi, że w drugiej edycji show "Azja Express" wystąpi Piotr Stramowski

Natalia Siwiec to kolejna gwiazda typowana do udziału w show
Fotografia: East News

Natalia Siwiec to kolejna gwiazda typowana do udziału w show

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów