Gwiazda Disneya po latach zdradziła sekret. Opowiedziała o swojej orientacji seksualnej

Magdalena Barszczak 04.04.2018
Alyson Stoner
Fotografia: EAST NEWS

Dopiero teraz zdecydowała się na szczerość.

Wszyscy fani filmów Disneya z pewnością kojarzą Alyson Stoner. Amerykańska aktorka i piosenkarka kilka lat temu występowała w takich produkcjach, jak Camp Rock czy Nie ma to jak hotel i skradła serca młodych widzów. Później spełniała się jako tancerka raperki Missy Elliott. Jako nastolatka była w centrum uwagi, ale dopiero w wieku 24 lat wyjawiła jeden ze swoich sekretów. W eseju napisanym dla "Teen Vogue" otworzyła się na temat swojej seksualności. 

Zobacz też: Ta kobieta przekracza granice i tworzy niezwykłe metamorfozy. Księżniczki Disneya w jej wydaniu są rewelacyjne!

Przy okazji promocji swojego najnowszego albumu „When It’s Right” Alyson opowiedziała o miłości do kobiety. Ludzie z branży odradzali jej tę znajomość i powstrzymywali przed coming outem. Tłumaczyli, że zrujnuje sobie karierę.  

Dziewczyna, która zmieniła wszystko, co wiedziałam o sobie jako kobiecie, człowieku i artystce - rozpoczęła swój tekst Stoner.

Nie akceptowała siebie

Między kobietami wybuchło uczucie, jednak droga do jego akceptacji była trudna. Podobnie jak w przypadku wielu gejów czy lesbijek Alyson borykała się z oceną społeczeństwa. Wychowanie i religia sprawiły, że długo wypierała swoje emocje. Aby zrozumieć siebie, przez lata uczęszczała na terapię. Była gwiazda Disneya nie podała nazwiska swojej wybranki, ale można się domyślać, że była to dla niej bardzo ważna relacja.

Mnie, Alyson, podobają się mężczyźni, kobiety i ludzie identyfikujący się w inny sposób. Potrafię kochać ludzi o każdej tożsamości płciowej i wyrażających ją na każdy sposób. To dusza mnie urzeka - zakończyła swój wywód.

Wyznanie aktorki szybko obiegło światowe media i zostało bardzo ciepło przyjęte przez opinię publiczną. Internauci i koledzy po fachu gratulowali gwieździe odwagi.

Myślicie, że takie wyznanie przysporzy jej fanów?

Zobacz też: Heteroseksualne kobiety pierwszy raz pocałowały się z lesbijkami. Miały jeden wniosek

Alyson Stoner
Fotografia: 0000554/Reporter
Alyson Stoner
Fotografia: AFP/EAST NEWS

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów