Groźny wypadek w "Mam Talent". Akrobata wypuścił partnerkę z rąk [WIDEO]

Magdalena Barszczak 19.07.2018
akrobaci w Mam Talent
Fotografia: Youtube.com/ America's Got Talent

Kobieta runęła na ziemię. Jury i publiczność wstrzymali oddech.

Takiego popisu małżeństwo akrobatów nie mogło sobie wyśnić w najgorszych koszmarach. Podczas ostatniego "America's Got Talent" coś poszło nie tak. W kluczowym momencie show uczestnik wypuścił żonę z rąk.

Akrobatka runęła na ziemię

Głównymi bohaterami amerykańskiej wersji popularnego programu byli Tyce Nielsen i Mary Wolfe-Nielsen, małżonkowie tworzący duet Transcend. Para pokazała jury zapierające dech w piersiach sztuczki na trapezie. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. W pewnej chwili Mary wyślizgnęła się z rąk męża i spadła z dużej wysokości na ziemię.

Dla cyrkowców taki upadek to pewnie nie pierwszyzna, trzeba jednak przyznać, że wyglądał naprawdę groźnie. Zarówno jury, jak i widzowie zamarli. Strachu najadł się także dwuletni synek akrobatów, który śledził występ rodziców razem z publicznością.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Małżeństwo chciało powtórzyć sztuczkę z opaską na oczach, ale jury i tak było pod wrażeniem ich akrobacji. To nie jest program "Ameryka do perfekcji", ale "Ameryka ma talent" - zawyrokował jeden z jurorów Ken Jeong. Ostatecznie duet przeszedł do kolejnego etapu programu. 

Zobacz także: Śpiewający pies na castingu w "Mam Talent"! 

Akrobata wypuścił żonę z rąk. Ten moment mrozi krew w żyłach:

Największe skandale na Eurowizji [GALERIA]

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów