Gardias żałuje jednego swojego zachowania z „Azja Express”. „Było mi strasznie głupio”

Anna Respondek 15.11.2017
Dorota Gardias z przyjaciółką
Fotografia: Instagram/dorotagardias

Którą sytuację ma na myśli?

Dorota Gardias wraz ze swoją przyjaciółką Katarzyną Domarecką wzięła udział w programie "Azja Express 2". Kobiety wyjechały do Indii, aby zawalczyć o wygraną, jednak nie udało im się tego osiągnąć i odpadły w ósmym odcinku. 

Pogodynka, choć wydaje się być sympatyczną osobą, w programie pokazała nową twarz. Za niektóre zachowania internauci nie zostawiali na niej suchej nitki, na przykład wtedy, kiedy czarną flagę przekazała Marcie Wierzbickiej. Już od pierwszego odcinka zastanawiano się, czy Dorota i Kasia nie staną się "Żenulką" tego sezonu. 

W wywiadzie udzielonym Party.pl Gardias postanowiła spojrzeć na swoje poczynania z perspektywy czasu. Okazało się, że nie wszystkie ją zachwyciły, a niektórych naprawdę się wstydzi. Dziennikarka portalu zapytała ją, czy reakcje internautów były dla niej zaskakujące. 

Nie, nie zaskoczyły mnie. Były dwa momenty, kiedy pojawił się hejt w Internecie i to był moment, kiedy przekazałam Marcie czarną flagę, trochę mnie to zaskoczyło, bo zrobiłam to oficjalnie, stałam na drodze i Marta przyjechała, takie były zasady gry. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie posypał się ten hejt. Jedna sytuacja była bardzo trudna i jak sama oglądałam sprawiła, że "to niefajnie wyszło" - powiedziała. 

Zaraz potem postanowiła widzom przybliżyć nieco wydarzenie, które wywołało nieprzyjemne uczucia.

Byłyśmy w samochodzie na pace, która nie miała okien. To był wyścig po bilety do Indii. Na zewnątrz był kocioł. Każdy łapał stopa w trudnym miejscu. Nam się udało, widziałam, że tam jest tłum, który próbuje zatrzymać wszystko, co jedzie. Ja krzyczałam do kierowcy "go, go" i nie widziałam, kto tam stoi. To były siostry Bijoch, które bardzo lubię. Było mi strasznie głupio - powiedziała. 

Kibicowaliście jej w programie? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów