Forresterowie wracają na szklany ekran. "Moda na sukces" od listopada w telewizji

Redakcja 24.10.2016
"Moda na sukces" wraca do Nowa TV
Fotografia: ONS

To zaskakujące, ale serial ma być jednym ze sztandarowych produktów w ofercie nowej telewizji. 

"Moda na sukces" to jedna z najbardziej znanych oper mydlanych na świecie. Serial nadawany niemal w 100 krajach, swoją premierę miał w 1987 roku na kanale CBS. Polscy widzowie perypetie rodziny Forresterów śledzić mogli dzięki Telewizji Polskiej, która pierwszy odcinek kultowej produkcji wyemitowała we wrześniu 1994 roku. 

Po 20 latach emisji, w 2014 roku, serial został zdjęty z anteny. Jak tłumaczono, z powodu zbyt niskiej oglądalności. W 2009 roku produkcję oglądało około 2,5 miliona widzów, a już 5 lat później jedynie pół miliona. Ci jednak, którzy z "Modą na sukces" rozstawać się nie chcieli, dalsze odcinki mogli oglądać w serwisie Player.pl. A dziś już wiadomo, że serial wraca na szklany ekran. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, od listopada "Modę na sukces" oglądać będzie można w telewizji Nowa TV. Stacja emisję ma rozpocząć od odcinka 6048, czyli od momentu, w którym Telewizja Polska zrezygnowała z wyświetlania dalszych odcinków.

"Moda na sukces" opowiada losy rodziny Forresterów, właścicieli słynnego domu mody w Los Angeles i ich przyjaciół. W serialu nie brakuje intryg, romansów, zdrad, kłótni i spisków - brzmi jak doskonała wieczorna rozrywka. To dlatego serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30. Oczywiście oprócz herbaty, potrzeby będzie duży dystans i poczucie humoru. Inaczej się nie uda.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów