Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Będą rozwody?

Hanna Skowron 20.11.2018
Szczęśliwa para pozująca z balonami
Fotografia: Instagram.com/anitaczylija

Wielki finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia 3”. Już wiadomo, które pary połączyła prawdziwa miłość, a które zdecydowały się rozstać. Czy eksperci dokonali właściwego wyboru?

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” od pierwszej edycji wzbudzał wielkie emocje. O jego popularności świadczy fakt, że obecnie emitowany był już 3. sezon. W tej edycji programu wzięli udział Martyna i Przemek, Agata i Maciek oraz Anita i Adrian. Program zakończył się wielkim finałem, a widzowie przekonali się, które pary zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim, a które związki zakończą się rozwodem.

Fenomen „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” może wzbudzać konferencje. Jego głównym założeniem jest to, że uczestnicy biorą ślub w ciemno. Przyszłych mężów i żony w pary dobierają eksperci. W tych rolach (Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska i Bogusław Pawłowski).

Uczestnicy poznają swoją przyszłą żonę/męża dosłownie chwilę przed podpisaniem aktu zawarcia małżeństwa.

Kto zdecydował się na rozwód?

Agata i Maciej od początku mieli problem z komunikacją, podobnie było z podjęciem decyzja w sprawie wspólnej przyszłości. Ze strony Macieja padł pomysł, aby się rozwieść i żyć „na kocią łapę”, jednak Agata nawet nie chciała słyszeć o takim rozwiązaniu. Ostatecznie para zdecydowała się dać sobie czas.

Przemek i Martyna z pewnością nie stworzą szczęśliwej pary. Martyna przyznała, że wygląd Przemka od początku jej się nie podobał. Pomimo tego, że z czasem przestała patrzeć na męża z perspektywy wyglądu, nie wyobraża sobie wspólnego życia z nim. Przemek wyznał, że chciałby pozostać w tym związku, ale chyba tylko dlatego, że jest konsekwentny w swoich decyzjach. Para ostatecznie nie utrzymuje kontaktu.

Zobacz także: Kolejny skandal w "Ameryka Express"! Internauci są zniesmaczeni. "Poziom dna"

Anita i Adrian to jedyna para, która przyznaje, że została idealnie dobrana. Tancerka i biznesem uzupełniają się wzajemnie. Adrian wyznaje, że Anita przywróciła mu radość z małych rzeczy. Ponad to, dziękuję jej za to, że przy niej jest szczęśliwy. Jedynym problem, który się pojawia jest to, kto ma się przeprowadzić. Para nie mieszka w tym samym mieście, więc ostateczna decyzja może być próbą ich miłości.

Bez wątpienia mają się ku sobie.

Program dobiegł końca. Czas pokaże, czy miłość Anity i Adriana przetrwa.

Zobacz także: Zabawna wpadka Nosowskiej u Kuby Wojewódzkiego. Co wypaliła do Dawida Podsiadły?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektórym filmowym parom udało się stworzyć prawdziwą chemię na ekranie. Które z nich są najlepiej dobrane?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów