Finał „Dance, dance, dance” był ustawiony? Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty

Hanna Skowron 23.04.2019
"Dance, Dance, Dance"
Fotografia: Instagram.com/kurdejszatan

Jurorka zabrała głos ws. wpadki TVP.

Nie milkną emocje związane z "Dance, dance, dance". Finał tanecznego show wzbudził wiele sensacji. Wiele osób zarzuca TVP ustawkę. "Jak to możliwe, że to widzowie decydowali o wygranej, skoro odcinek nie był emitowany na żywo?" - pytają.

Finał "Dance, Dance, Dance". Widzowie oburzeni

Finał "Dance, dance, dance" już za nami. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Drugie miejsce zajęły Patricia i Victoria Kazadi. Internauci zastanawiają się jednak, kto decydował o wygranej, skoro show było nagrywane dużo wcześniej. W sieci nie brakowało negatywnych głosów.

Jak można oszukiwać, że program jest na żywo, skoro jedna z osób widzianych na widowni, publikuje właśnie na Instagranie zdjęcie z wakacji za granicą. Kolejny kit.

Szkoda tylko, że te słowa były nakręcane, zanim zostały ogłoszone wyniki. Program nie był na żywo, a głosowanie było na żywo.. Kazadi była na Coachelli.. Poplątanie z pomieszaniem! Tak telewizja oszukuje ludzi.

Program na żywo, a połowy gwiazd nie ma w Polsce.

Kurdej-Szatan i Krupińska tłumaczą wpadkę

To nie tajemnica, że show nagrywane było z wyprzedzeniem. Jak więc odbyło się SMS-owe głosowanie i jak organizatorzy tłumaczą wpadkę? Głos w tej sprawie zabrała Paulina Krupińska oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Nagrywaliśmy program 12 godzin, nagrane są dwie wersje i w zależności od wyboru widzów puszczą odpowiednią - napisała w komentarzu pod swoim postem.

Wszystkie emocje w całym programie były prawdziwe i wielkie. A w nagranie obu wersji końcówki rzeczywiście było dla nas dość dziwne, ale było po to, abyście Wy mogli decydować o wyniku - dodała Kurdej-Szatan.

Po co w takim razie podczas ogłoszenia wyników finału w prawym rogu ekranu pojawił się napis "na żywo"? Telewizja najwyraźniej rządzi się swoimi prawami.

Oglądaliście finał "Dance, Dance, Dance"?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w "pikantnej" komedii z Anną Muchą! Nie możesz tego przegapić

Ten chłopiec uzyskał tytuł najpiękniejszego na świecie. Uważacie, że dzieci powinny otrzymywać takie "wyróżnienia"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów