Już wiemy, kto jest Agentem. To duże zaskoczenie!

Paulina Ermel 17.05.2018
Kinga Rusin na konferencji programu "Agent"
Fotografia: Eastnews

Finał 3. edycji programu "Agent Gwiazdy" za nami. Wiemy, kto wygrał program i jest to bardzo duże zaskoczenie! Do tego padła rekordowa wygrana w historii produkcji.

Kolejna edycja popularnego programu "Agent Gwiazdy" za nami. Finał przyniósł wiele niespodzianek. Wielki wygrany i wielka wygrana zaskoczyli wszystkich widzów. Oglądaliście? A może dopiero teraz dowiecie się, kto zajął 1. miejsce?

Zobacz także: Kinga Rusin obchodzi 25-lecie pracy w telewizji. Tak wyglądała, gdy prowadziła "Teleexpress". Pamiętacie?

 Do finału programu doszli Ilona Ostrowska, Michał Mikołajczak i Karolina Ferenstein-Kraśko. I właśnie jedna spośród tych trzech osób przez miesiąc przeszkadzała gwiazdom w wykonywaniu zadań, a druga wygrała.

Prowadząca "Agenta" Kinga Rusin dopytywała uczestników, kogo obstawiali w roli Agenta. Okazało się, że wskazywano głównie prezenterkę Annę Lucińską - ale odpadła ona  9. odcinku - i Karolinę Ferenstein-Kraśko. A Agentem była Ilona Ostrowska, która już od 1. odcinka utrudniała pozostałej 13-tce uczestników życie.

Wielkim wygranym okazał się aktor Michał Mikołajczak, który od początku wiedział, że to Ostrowska jest Agentem. Otrzymał też rekordową wygraną - w wysokości 83 300 zł!

Wiedzieliście, że to Ilona jest Agentem, a Michał wygra? Czy mieliście swoich faworytów?

Zobacz także: Kinga Rusin pokazała się w wyjątkowo ryzykownej stylizacji. Jeden element stroju podzielił jej fanów: Co to jest?!

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów