Jeszcze więcej motywacji od Chodakowskiej! Trenerka została nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Leszczyńska 03.04.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska każdego dnia dzieli się z fankami dawką motywacji odnośnie zdrowego trybu życia. Teraz poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra".

Ewa Chodakowska to trenerka fitness, na której punkcie szaleją kobiety w całej Polsce. Każdego dnia motywuje je do zdrowego stylu życia i dbania o aktywność fizyczną. To właśnie dzięki niej coraz więcej kobiet w Polsce zaczęło dbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Teraz Chodakowska sprawdzi się w zupełnie nowej roli, jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Zobacz także: Ewa Chodakowska rzuciła wyzwanie znanemu kulturyście. Zapowiada się niezwykłe widowisko!

Ta informacja jest naprawdę zaskakująca! Od poniedziałku, 9 kwietnia, będziemy mogli podziwiać Ewę Chodakowską na ekranach naszych telewizorów, ponieważ trenerka dołączyła do grona prowadzących „Pytanie na śniadanie extra”, które jest stałą częścią programu śniadaniowego TVP2. Co poniedziałek będzie prowadziła wydania dotyczące zdrowego trybu życia.

Z przyspieszonym biciem serca i mokrymi łapkami oznajmiam, że w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Mój debiut już za tydzień. Dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci, bez narzucania tego, co i w jaki sposób mam robić. Będę poruszać bliskie mi tematy z osobami, które chcę przedstawić bliżej widzom w imię motywacji i edukacji – napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

W najbliższy poniedziałek Chodakowska będzie rozmawiała z rodzicami czworga dzieci, którzy znajdują czas na zdrowe gotowanie i ćwiczenia oraz mamą niepełnosprawnego dziecka, która musiała schudnąć, żeby móc się dalej nim opiekować. Pojawi się też wiele ciekawostek i porad dotyczących zdrowego odżywiania. Fanki Chodakowskiej są zachwycone, o czym napisały w komentarzach pod postem trenerki na Instagramie.

Brzmi fantastycznie!

Im więcej Chodakowskiej, tym lepiej.

Brawo Ewa! Jestem z Ciebie dumna!

My jesteśmy bardzo ciekawi debiutu Ewy Chodakowskiej na ekranie. O tym, jak wypadła przekonamy się już 9 kwietnia o godzinie 11:15. Wy też będziecie oglądać? 

Zobacz także: Ewa Chodakowska zdradza, ile naprawdę ćwiczy w tygodniu i ile spożywa kalorii. „Nie mam obsesji dbania o figurę”

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie produkty utrudniają odchudzanie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów