"Europa da się lubić" wróciła po latach! Jak zmienili się bohaterowie?

Conrado Moreno i Paolo Cozza w 2006 roku w programie TVP "Europa da się lubić"
Fotografia: TRICOLORS/East News

"Europa da się lubić" powróciła na ekrany polskich telewizorów! W programie wystąpili dobrze nam znani bohaterowie. Jak zmienili się przez te lata i co o programie uważają widzowie?

W sobotę wieczorem na antenę stacji TVP2 powrócił program, który jeszcze kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością polskich widzów. "Europa da się lubić" emitowany był w latach 2003-2008. Obcokrajowcy, którzy byli bohaterami programu, zyskali ogromną sympatię widzów. Teraz TVP postanowiło odświeżyć kultową produkcję i pokazać Europę 15 lat później. Na ekrany powrócili znani nam doskonale bohaterowie i prowadząca - Monika Zamachowska. Niektórzy fani ubolewają jednak nad tym, że niektórych uczestników zabrakło. Jakie są opinie widzów po pierwszym odcinku?

Zobacz także: TVP rusza z nowym programem! Kto zasiądzie w jury "The Voice Senior"?

"Europa da się lubić... 15 lat później": opinie widzów po 1. odcinku

Do programu, poza samą prowadzącą powrócili: Conrado Moreno z Hiszpanii, Paolo Cozza z Włoch, Kevin Aiston z Wielkiej Brytanii, Teo Vafidis z Grecji oraz Ola Niezwiestny ze Szwecji. Każdego z tych bohaterów doskonale pamiętamy ze starej obsady programu. Teraz powrócili po latach i w pierwszym odcinku opowiedzieli o tym, jak sami się zmienili oraz jak ich zdaniem zmieniła się Polska. Gościem specjalnym 1. odcinka był Jerzy Dudek, który opowiadał o swoim pobycie w Wielkiej Brytanii. 

Conrado Moreno wspominał swoją wpadkę na skuterze, która miała miejsce w jednym z odcinków starej edycji "Europa da się lubić". Hiszpan wjechał wówczas na skuterze w widownię, ponieważ nie zapanował nad pojazdem. Wideo z tej niemiłej przygody stało się viralem w internecie i do dziś widzowie wspominają tę sytuację z uśmiechem na ustach. Conrado pokazał jednak ogromny dystans do siebie i tym razem również wjechał na skuterze. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem.

Kevin Aiston za czasów starej "Europa da się lubić" był strażakiem. Mężczyzna jednak od tamtego czasu zdecydował się na zakończenie służby i postanowił zostać... kucharzem! Przyznał też, że bardzo tęskni za swoim najlepszym kolegą z programu. Stefan Möller niestety nie pojawił się ponownie w "Europa da się lubić", nad czym ubolewają również widzowie. 

Pana Stefana brakuje i to bardzo - możemy przeczytać na Facebooku.

Paolo Cozza w programie znalazł swoją żonę. Obecnie mają już troje dzieci! Włoch zajmuje się ich wychowywaniem. Na rodzinę stawia również Teo Vafidis, który ma żonę i dwóch dorosłych synów - obaj zajmują się turystyką. Ola Niezwiestny natomiast powróciła do Szwecji. Obecnie wraz z córką mieszka w Malmo, ale ma nadzieję, że dzięki programowi będzie mogła częściej odwiedzać Polskę.

Zobacz także: Monika Zamachowska pokazała córkę. Nastolatka nie idzie w ślady mamy, ale może pochwalić się innym talentem

Widzowie mają bardzo mieszane odczucia po 1. odcinku programu. Niektórym bardzo podobało się spotkanie z dawnymi bohaterami, o czym piszą w postach i komentarzach na Facebooku. 

Świetny i ciepły program. Cieszę się, że powrócił. 

Bardzo się cieszę, że ten program powrócił!

Jest super, na luzie, świetny.

Sporo jest jednak także komentarzy krytykujących nową odsłonę programu. Niektórzy uważają, że niepotrzebnie TVP powróciło do emisji "Europa da się lubić". 

Nie lubię odgrzewanych kotletów. Sama nie wiem, czy będę oglądać kolejne odcinki. 

Nie oglądam programów, które już były i po latach reaktywują te programy. Nie są już tak ciekawe.

Oczekiwałam na ten program, ale po obejrzeniu w dniu wczorajszym jestem niemile rozczarowana.

A wy oglądaliście? Jak podoba wam się "Europa da się lubić" w nowym wydaniu?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile schudła w "Dance, Dance, Dance"! Internauci są w szoku

"Europa da się lubić" to nie jedyny kultowy program, który powrócił ostatnio na antenę TVP. Swoją premierę niedawno miała również nowa odsłona "Szansy na sukces"! Pamiętacie, kto zaczynał karierę w tym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów