Emilia Pietras brała udział w pierwszej edycji "Top Model". Od tego czasu mocno się zmieniła. Jak wygląda?

Katarzyna Leszczyńska 09.02.2018
Emilia Pietras i Karolina Korwin-Piotrowska
Fotografia: EAST NEWS

Emilia Pietras brała udział w pierwszej edycji "Top Model". Odpadła w dziewiątym odcinku. Jak dziś wygląda?

Emilia Pietras w 2010 roku brała udział w pierwszej edycji programu „Top Model”. Jak sama mówiła, w programie znalazła się przez przypadek, długo jednak radziła sobie w nim świetnie. Stała się jedną z ulubionych uczestniczek fanów show o modelkach. Jej zdjęcia zazwyczaj robiły duże wrażenie na jurorach, wśród których oceniającą była również Karolina Korwin-Piotrowska. Odpadła jednak w dziewiątym odcinku z powodu sesji, w której uczestniczki miały za zadanie odegrać scenę śmierci.

Zobacz także: W pierwszej edycji „Top Model” wytykano jej zbyt dużą wagę. Weronika Lewicka sporo się od tego czasu zmieniła

W późniejszym czasie Emilia Pietras pozostała wierna modelingowi. Dziewczyna wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych zarówno dla polskich, jak i zagranicznych magazynów. Ostatnio w mediach obecna była w 2014 roku, w jednym z odcinków „Dzień Dobry TVN”, w którym była gościem wraz z Katarzyną Smolińską, która również brała udział w pierwszej edycji „Top Model” i prowadzącym program o modelkach, Michałem Pirógiem.

Modelka mocno się zmieniła od swojego występu w programie. Zobaczcie, jak dziś wygląda Emilia Pietras.

Emilia Pietras
Fotografia: Instagram/Emilia Pietras
Emilia Pietras
Fotografia: Instagram/Emilia Pietras
Emilia Pietras
Fotografia: Instagram/Emilia Pietras
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów